1. ročník Zvířecí stezky, pojď taky!

Když jsem po posledním utkání sezóny seděl na Plechárně s kamarádem, čerstvý chléb jsme máčeli ve frankfurtské polévce, řekli jsme si, že by bylo dobré, sejít se občas, komunita fanoušků, i mimo hokej. V červnu nás čeká druhý ročník Havířovských vesmírných toulek, ovšem do června daleko a mnoho lidí vyzývalo k akci dřívější…

Přemýšleli jsme, co podniknout. My, uřvaní fanoušci, kteří na tribunách jen pijí, křičí sprostě a kradou soupeřům šály… Ač žijeme v šedivém, zaprášeném a mnohdy špinavém kraji, máme za humny krásné hory. Udělejme si procházkový výšlap!

Turistický oddíl Havířovské Zvěře zve k prvnímu ročníku Zvířecí stezky!AD4v61NKdy? Sobota, 19, dubna
V kolik? Sraz do 8:00 na vlakovém nádraží
Za kolik? Skupinovka zpáteční do vlaku vyjde na cca 85 Kč na osobu
Kam? Havířov – Frenštát – Trojanovice – Pustevny – Radhošť

175996-original1-wfxhqPustevny,_Libušín_(vlevo)_a_Maměnka_pustevny5New_granite_sculpture_of_RadegastRadhošť,_kapleTOM1d6410_Radhost_PetrZizka

8:08 odjíždí z Havířova vlak směr Ostrava, v Ostravě-Kunčicích přestup a následně vlakem do Frenštátu pod Radhoštěm. Odtud jede co chvíli autobus (možno i pěšky) do Trojanovic pod lanovku. Nahoru podle libosti, buď lanovkou či pěšky, hromadný sraz nahoře na Pustevnách. Zde pak slavnostně odstartuje ona Zvířecí stezka, po hřebenech na Radhošť a k soše Radegasta.

http://www.vylety-zabava.cz/tipy-na-vylet/beskydy/621-prochazka-z-pusteven-na-radegast-a-radhost

Neváhejte a pojeďte také. Fanoušci či fanynky AZetu, ale také lidé, jakkoli se kolem klubu motající. Vezměte s sebou partnerky, partnery, kamarády, známé! Po delší době uvidíme známé tváře z hokeje, spousta legrace, podniknete něco pro své tělo, bude to příjemná sobota, která vyplní mezisezónní období… Už nyní přislíbilo účast spoustu známých tváří z tribun, bude to fajnové.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Info a jeho autorem je J.R. from B.K.. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.