Videodokument „Opět Spolu“

Už v době, kdy Martin Potočný přišel za fanoušky AZetu Havířov se svou představou exhibičního utkání staré gardy AZetu, bylo jasné, že půjde o výjimečný den, který si zaslouží dopodrobna zaznamenat pro nás, i pro ty budoucí…

A tak slovo dalo slovo, oslovil jsem parťáka, se kterým jsme už v minulosti mnohé vytvořili a 20. 12. 2015 vyrazili s předstihem do Orlové.

Zaznamenali jsme rozcvičku hráčů, příjezd našich fanoušků a jejich pochod ke stadionu, slavnostní nástup, průběh utkání, fandění, orlovská chorea, megavelkou „starwars pyroshow“ a závěrečnou děkovačku. Zůstali jsme na stadionu i po skončení zápasu. Vyzpovídali jsme hráče. Své nám pověděl Adam Vrba, Petr Prokop, Honza Maruna, David Klimša, Miroslav Javín, David Mikšan, Robert Říčka, Steve Daneček a samozřejmě to celé ukončil Martin Potočný.

Vzniklo přes 30 GB surového materiálu a přes dvě hodiny záznamu. Nějaký čas uplynul a dnes konečně představujeme hotový produkt. Videdokument s názvem „Opět Spolu“
Snad se Vám podívaná bude líbit.
Děkujeme všem, kteří nám byli k dispozici a nápomocní!

Autoři: Dalibor Durčák a Michal Polák

Příspěvek byl publikován v rubrice Další a jeho autorem je dalibor.durcak. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.
  • John Ross

    Erekce mísící se s husí kůži a zamáčklou slzou…
    Děkuji za tyhle dary, až dnes přišel Ježíšek!