TIPOVAČKA – 52. kolo „Konec“

Tak a máme tu poslední kolo základní části. A také pořádné drama v tipovačce! Vylepšete si své pozice, případně se snažte stále probojovat do playoff!Podrobná pravidla zde.
Po prohře v Prostějově jsme bohužel ztratili šanci na předkolo a tak je jasné, že skončíme sedmí. Soupeřem pro předkolo, které se odehraje již v pátek a sobotu na havířovském zimáku, se dozvíme ve středu. Jihlava stále bojuje o druhé místo, které by v případě výhry na našem zimáku a prohře Budějovic doma, může skončit v Jihlavě.

Poslední kolo bude bonusové. Stejně jako v zápase se Slavií si zahrajeme o láhev Becherovky. A stejně jako minule se soutěž bude týkat počtu diváků na stadionu. Kdo uhádne nejjbliž či přesně návštěvu na středečním utkání, získá láhev. Pro ostatní, kteří se trefí v rozmezí +-25 diváků, máme nachystáno celých 5 bodů do tipovačky a vím, že někteří je uvítají rádi! V případě shody soutěž rozhodne klasický „kámen-nůžky-papír“. Láhev (a v případě shody i rozuzlení, kdo jí má dostat) předáme na prvním domácím zápase předkola.

Pokud by došlo ke shodě bodů na posledních pozicích zaručujících postup (reálně to hrozí na 11 a 12 pozici), postoupí do PlayOff ten, který bude mít víc bodů z poslední tipovačky, v případě další shody ten, který bude nejblíž počtu diváků na stadionu v zápase s Jihlavou.

Tipujme tedy na poslední zápas základní části. Jako klasicky na to, který tým dá první branku, střelce prvního AZeťáckého gólu, celkový stav a počet diváků!

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipovačka a jeho autorem je Admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.