TIPOVAČKA – 1.&2. předkolo „Neznámá“

Máme za sebou další skvělou základní část 1. hokejové ligy a ani letos Havířov neudělal v této soutěži ostudu. Oproti dvěma předchozím šestým místům si pohoršil o jednu pozici a skončil sedmý, což vzhledem k rozpočtu a velikosti klubu je skvělé umístění. Nyní nastává pro nás novinka – předkolo playoff, v němž se střetneme s Litoměřicemi.

Nyní se však podívejme na naší tipovačku. Ta se rok od roku stává úspěšnější. Letos správně tipovalo 86 tipujících (loni 78) a naplněnost byla zase o krapánek vyšší, než v roce předchozím. Základní část ovládl Adam AH (loni netipoval) s 390 body, jemuž náleží odměna v hodnotě 300 Kč, o pět bodů za ním končí Hasič (loni 58.) a jeho odměna 200 Kč na něj taktéž čeká a jako třetí se umístil Kokos (loni pátý), příčemž na toho se těší Karel IV na stokoruně. Ceny, společně s diplomy a pivkem budou k dostání v pátek od 16:00 před Plechárnou!

Láhev Becherovky za bonusový tip vyhrává pak Maroš! O láhev se můžeš přihlásit taktéž v pátek v 16:00 před Plechárnou!

Mezi 12. postupujících do playoff tipovačky patří:

Adam AH, Hasič, Kokos, Dom, makor, milosko22, Misak, Study78, J.R. from B.K., caby1, Maroš, Tomoro

O posledním jmenovaném rozhodl nejbližší tip k počtu diváků na utkání s Jihlavou. Tipovat v další části mohou jen tito jmenovaní, prosím ostatní, aby netipovali v zájmu rychlosti a kvality opravy.

A teď k pravidlům nové soutěže:

  • Tipovat se bude pouze na střelce první branky AZetu a celkový výsledek.
  • V případě venkovního utkání pak na počet fanoušků AZetu přítomných na zimním stadionu s tolerancí +- 15 fanoušků. Tyto tipy budou sloužit k případnému rozstřelu mezi tipujícími.
  • Pokud nastane situace, kdy ani počet diváků nerozhodne o celkovém vítězi, bude se klasicky losovat stylem „kámen, nůžky, papír“ na tři vítězné.

A přidám ještě jedno pravidlo – tipovat se bude po dvojicích zápasů – tip bude muset být na oba zápasy nejpozději 30 minut před prvním. Pokud opomenete, nesmíte tipovat na další zápas! Dnes tedy budeme tipovat na pátek i sobotu.

Středeční výsledky nám přiřknuly do předkola playoff Litoměřice. Asi druhého nejschůdnějšího soupeře. Musíme si ale uvědomit, že i předkolo je již jiná soutěž, než základní část a každý se bude chtít porvat o místo v elitních vyřazovacích soubojích a prodloužit si sezonu.

S Litoměřicemi máme lehce pozitivní bilanci s dvěma výhramu a jednou prohrou na nájezdy. O tom, s jakým týmem vyjede Stadion na led budeme muset asi počkat až do zítřejšího odpoledne, ale jedno je jisté – zadarmo nám nic nedají.

Zato v havířovské sestavě by se měla objevit všechna známá jména, která nám dělala radost v základní části, snad krom Zdeňka Okála, který je bohužel dlouhodobě zraněný. Stejně důležitá, jako sestava, je ale i divácká kulisa, protože například ze zápasu se Slavií víme, že hráči se dokážou vybičovat k neskutečným výkonům, proto neseďte doma a pojďte si užít krásný hokejový víkend a doražte na zimák, optimálně i do kotle.

Tipujeme tedy, jak již bylo psáno výše, pouze střelce první branky a celkový výsledek v základní hrací době. Příkladem budiž:

Sztefek, 3:2

Kanko, 5:2

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipovačka a jeho autorem je Admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.