TIPOVAČKA – 1.&2. kolo čtvrtfinále „Zase ta Vysočina“

Po úspěšném třetím zápasu v Litoměřicích jsme se probojovali do čtvrtfinále, v němž se střetneme s Jihlavou a to již podruhé v našem obnoveném působení v 1. lize. Vysočina je pak pro nás zakletá, protože i loni jsme hráli právě zde, tehdy ale s Třebíčí, která od Jihlavy není moc daleko.

Na dva zápasy do Jihlavy se chystá i mnoho fanoušků AZetu, jakkoliv se jedná o pondělí a úterý. Pokud by měl někdo z Vás volná místa v autě či místa sháněl, napište na forum a dejte tam vědět.

Jihlava po oslabení kádru odehrála kvalitní sezonu, kdy v posledním kole právě proti AZetu vybojovala druhou příčku. Ačkoliv adeptů na postup do extraligy je hodně, Jihlava chce rozhodně s kartami zamíchat. Letošní negativní bilance AZetu s Duklou se snad nepřenese do vyřazovacích bojů a nedáme nic Jihlavským zadarmo.

AZet je pak v plné sestavě, po jasném vítězství v předkole, kdy inkasoval pouhé dva góly v určité pohodě. Nesmíme ale usnout na vavřínech, Jihlava nejsou Litoměřice.

Tipujme tedy na to, kdo vsítí první branku (bacha na Jirku Krisla, ten zatím dal 2 první a zároveň vítězné branky v předkole!) a celkový stav. Jelikož se jedná o venkovní utkání, tipujte tedy i počet fanoušků v sektoru hostí. Nově pak za tento parametr budeme dávat při trefě +-3 fanoušci 5 bodů, ať neskončíte všichni z nulou. 🙂 Příkladem budiž:

Krisl, 5:2, 61

Kanko, 2:3, 57

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipovačka a jeho autorem je Admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.