TIPOVAČKA – 3.&4. čtvrtfinále „Tak jak?“

Dvě venkovní utkání jsou za námi a bohužel pro AZ, je série 2:0 ve prospěch Dukly. Snad prolomíme smůlu a konečně v rámci playoff zaznamenáme v první lize výhru. První příležitost k tomu máme v pátek a následně v sobotu.

Dvě domácí utkání rozhodnou o tom, jak moc zápasů si v této sezoně ještě užijeme. Jihlava je velice silný a kvalitní soupeř, kterého ctí především skvělá obrana, kterou doplňuje nejlepší duo brankářů v lize.

Havířovští pak srdnatě bojují, ale na jeden gól se zápasy hrát nedají. A už vůbec ne v PlayOff. Snad požene dopředu naše hráče bouřlivá kulisa. Pokud snad váháte, zda přijít, či nikoliv, tak vězte, že hokej je o třídu lepší, než v základní části a na zimáku bude solidně plno.

Tipujme tedy na oba zápasy. A to střelce a přesný výsledek. Nově pak i diváky na stadionu a to za 5 bodů s možnou odchylkou +-50 diváků. Příkladem budiž:

Pechanec, 4:2, 2900

Kanko, 5:4, 3130

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipovačka a jeho autorem je Admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.