O nový postřik masky pro Marka Laca se postarali fanoušci!

Někdy v srpnu se v hlavách fanoušků zrodil nápad. Už se dále nechtěli dívat na masku předpokládané jedničky AZetu, na masku Marka Laca, která neladila s dresy AZetu, která nebyla vyvedena v klubových barvách, které jsou pro fanoušky svaté. Z nápadu se během chvíle stala velká akce mezi příznivci klubu, kdy organizátoři si dali za úkol, vybrat necelých 5000 Kč, čili tolik, aby se za jejich finanční prostředky mohla maska přestříkat.

bbbbbFanouškům, alespoň dle jejich reakcí, se nápad tuze líbil a finanční prostředky se začaly hromadit. Pajda k pajdě, stovka ke stovce, už po chvíli bylo jasné, že na přestříkání masky se peníze hravě vyberou. Bylo tedy nutné přemýšlet, na co použít zbývající finanční prostředky. Rozhodnutí přišlo rychle. AZet Havířov má dva gólmany, čili pokud se vybere alespoň 10 000,-, půjdeme do přestříkání masky i Kamilu Šimečkovi, který ji doposud má celou sněhově bílou…

Jaké byly největší dary jednotlivců? Ondra 500 Kč, Martin Kaniok 300 Kč, Lešek 300 Kč, darem přispěly i fanouškovské skupiny Rumboys (ze skupin dar nejvyšší), DC či Gastarbajtři, celkově se do akce zapojilo více než 120 fanoušků klubu, všem moc děkujeme za příspěvky a podporu. Celkově se podařilo vybrat 12 323 Kč! 

Bylo v plánu, že každý, kdo přispěje částkou alespoň 40 Kč, bude uveden na zadním krytu masky. Nečekali jsme však, že těch, kteří „tento limit“ splní, bude tolik. Nebylo v silách pána, který dělal postřik masky, aby na zadní stranu dostal cca 130 jmen, tedy jména všech, kteří na masku pro Marka Laca přispěli. S tak velkým zájmem jsme nepočítali. I když možná by to teoreticky šlo, ale jména by nebyla příliš čitelná. Věříme, že nikdo do toho nešel primárně s tím, že bude uveden na zadním krytu masky. Věříme, že náhradní řešení nikoho neurazí. Hornický vozík plný zlaťáků. Našich zlaťáků! Protože FINANCOVÁNO FANOUŠKY AZETU HAVÍŘOV!

Postřik jedné masky stál přesně 4900,- (viz přiložená faktura na fotce), postřik masky pro Kamila Šimečka bude stát stejně tak (maska jde do výroby dnes, tedy ve čtvrtek 13. října) . Zbývá tedy 2 523 korun, které jsou navíc, které musíme někde použít. V momentě, kdy obě masky budou hotové, poradíme se s dárci a poté rozhodneme, kam finanční prostředky „píchnout“.

Je neskutečná škoda, že celá tato akce se dostala do pozadí, především díky nevýkonům našich hráčů. Kdy veřejnost řeší jednu porážku za druhou, kdy akci fanoušků se nedostává takové pozornosti, jakou by si zasloužila…

Nevěšme hlavy a buďme hrdí na to, že se nám podařila parádní věc. Nám, fanouškům, Havířovské Zvěři, kdy jsme nikoho dalšího k tomu nepotřebovali. Na tribunách hrajeme své zápasy a tento se nám zatraceně povedl. Pánové na ledě, inspirujte se prosím a předveďte nám zápas, který se povede také Vám. Fandíme Vám!

Závěrem bychom chtěli velice poděkovat pánům Janu Littnerovi, Martinu Krainovi (https://www.facebook.com/NSmaskdesign/?fref=ts) a Tomáši Sedlářovi, bez jejichž zapojení a pomoci by se celá akce mohla jen stěží uskutečnit. Díky moc! img_20161013_085403

m1 m2 m3m4 m5 m6m8m9m10m11m12m13m14m15m16m17m18m19m20m21m22m23

Příspěvek byl publikován v rubrice Další a jeho autorem je J.R. from B.K.. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.
 • Dalibor Durčák

  Neskutečně skvělé!
  Ale je taky nutno ocenit toho, kdo s tímhle nápadem přišel!
  Za mne velký palec nahoru a klobouk důle!

 • Petr Žwak

  Ta se povedla 🙂

 • Silesian

  Parádní kousek !! Bravo synci !

 • Paul

  Co ten horník??? Tak možná ještě před 20.léty, ale teď, když šachty už dávno nejsou v kurzu?
  Za mě, nelíbí.

  • Danek BG

   Paul, to není horník ale trenér Mikeš.😁

   • Paul

    Či se Mikešové malují na brankářskou přilbu? a ještě k tomu s lopatou v ruce a plymbokem s bludičkou na hlavě?

    • John Ross

     Tobě se maska nelíbí a máš na tento názor svaté právo, většině fanouškům, ale nejen jim, se líbí moc, účel akce byl splněn na více než 100%.