Tipovačka, 49. kolo – venku Přerov (cena za kolo – 1 kg gumových bonbonů „Kyselý mix“)

V minulém kole naší Tipovačky jste mohli tipovat hned ve dvou zápasech a to venkovní slezské derby s Frýdkem a domácí zápas proti Ústí nad Labem. Z těchto dvou zápasů si AZet připsal jeden bod a to za remízu s Ústí v základní hrací době. Tyto zápasy jsou ale již za námi a čeká nás sobota a s tou přichází i velmi zajímavý výjezd za přerovskými Zubry.  Takže pojeďme do Přerova a pojďme správně tipovat.

Zde a zde najdete odkazy na zápisy o minulých utkáních, můžete si překontrolovat + – body vámi natipovaného hráče.

VÍTĚZ MINULÉHO KOLA:
Nejvíce se v minulém kole dařilo a 1 kg gumových bonbonů „Kyselý mix“ získává HOST DC! Gratulujeme! Svými správnými tipy se tak Host DC zařazuje mezi další úspěšné tipéry v „Síni vítězů“.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TABULKA:
I tabulka doznala dílčích změn. První místo uhájil Pešek, ale na stříbrnou pozici se posunul John Ross, který tak odsunul na pozici bronzového Makora.
Odkaz na minulé kolo – http://az-fans.net/2017/01/30/tipovacka-46-a-47-kolo-venku-frydek-mistek-a-doma-usti-nad-labem-cena-za-dvoukolo-1-kg-gumovych-bonbonu-kysely-mix/

JAK TIPOVAT NÁSLEDUJÍCÍ DVOUKOLO? 

Tipování pro tento ročník bude následující: Tipni výsledek zápasu po 60-ti minutách hry a střelce první branky AZetu.

Příklad tipu:
Přerov – AZ (1:1, Štumpf)

Podepisujte se stejným jménem či přezdívkou jako v kolech předešlých !!!

JAKÉ A ZA CO ZÍSKÁM BODY?

Body:
+ 8 za uhodnuté přesné skóre zápasu po 60-ti minutách hry
+ 5 za uhodnutí vítěze zápasu či případné remízy (1, 0, 2)
+ 3 za uhodnutý počet diváků (tolerance 100 diváků)

+ 3 za správné uhodnutí střelce první branky AZetu v utkání
+ –  takový počet + – bodů, kolik nasbírá Tebou tipnutý hráč (střelec) v utkání. Čili získat můžeš prakticky od třeba -5 až po +5 bodů! (ukazatel + – bodů bude vždy vyhodnocen dle zápisu z utkání na webu hokej.cz!)
 

O CO HRAJEME?

PO ZÁKLADNÍ ČÁSTI: 
1. místo – 700,-
2. místo – 400,-
3. místo – 200,-

CENA PRO VÍTĚZE PLAY OFF aneb MISTR TIPOVAČKY SEZÓNY 2016/2017:
Vítěz – 700 Kč

CENA PRO VÍTĚZE PLAY OFF SÍNĚ VÍTĚZŮ:
Vítěz – 200,- + věcná cena
2. místo – věcná cena
3. místo – věcná cena

VÍTĚZOVÉ JEDNOTLIVÝCH KOL? 

Téměř po každém kole se budou udílet ceny pro tzv. Vítěze kola (případně dvoukola), kdy odměnou budou různé drobné ceny, vždy takové, které se nám pro Tipovačku podaří aktuálně získat (cena pro Vítěze kola bude uvedena vždy v nadpise daného kola), kromě toho pak každý vítěz kola postoupí do tzv. SÍNĚ VÍTĚZŮ, V té si všichni vítězové jednotlivých kol a dvoukol zahrají své vlastní Play-off. Čili může se stát, že pro velmi úspěšné tipéry mohou únorové dny znamenat lítý boj hned na dvou frontách! V play-off klasickém + v play-off síně vítězů. Celkový vítěz síně vítězů se může těšit na obrovsky zajímavou cenu, kterou prozatím z taktických důvodů nezveřejníme, ale bude to zajisté velké lákadlo!

Pokud více tipérů bude mít stejný bodový zisk v daném kole či dvoukole a my tak budeme muset vybrat jednoho, který bude vítězem kola, bude u domácích zápasů (či dvoukol, ve kterém je zahrnut domácí zápas) pomocným kritériem počet diváků. Kdo jej trefí blíže, bude vítězem kola! U venkovních zápasů ještě zvažujeme možnosti, do prvního venkovního duelu budeme včas informovat…

EXPERT KOLA:

Do uzávěrky kola se nám nepodařilo získat názor člověka, který by byl Expertem kola. Díky za pochopení.

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipovačka a jeho autorem je dalibor.durcak. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.