Tipovačka, PLAY-OFF! 6. článek – začíná finále!

Díky velice krátkým čtvrtfinálovým sériím je za námi téměř týden dlouhá pauza od naší soutěže, dnešními zápasy se však vracíme zpět, jdeme do finiše. Už dnes se rozhodne o vítězi Play-off Síně vítězů, první body si také rozdělí nejlepší tři tipéři, kteří postoupili do velkého finále Play-off Tipovačky 2016/2017.

FINÁLOVÁ TROJICE!

Z deseti nejlepších tipérů po základní části už zůstávají jenom tři. Čtvrtfinále Tipovačky bylo konečnou zastávkou pro trojici Host DC, krecik a Cico89, semifinále pak vystavilo stopku tipérům Pešek, david.pavl, Vlasator a Lajman. Čtyřem čerstvě vypadnuvším tipérům převelice gratulujeme za letošní krásná umístění a děkujeme jim za jejich parádní tipy a celosezónní snahu!

Do FINÁLE však mohli postoupit jen tři nejlepší… John Ross, makor a Polmichal. Prvně jmenovaný vyhrál základní část Tipovačky a i do finále jde z první pozice, s mírným náskokem na své dva pronásledovatele, John Ross tak potvrzuje roli papírového favorita, právě díky svému vítězství v základní části… Makor se v základní části pohyboval téměř neustále těsně pod stupni vítězů, několikrát je nebezpečně atakoval, i jeho postup do nejlepší finálové trojice tedy dává smysl… Velkým překvapením je postup tipéra Polmichala, který byl ještě po 51. kole Tipovačky na 22. místě, do nejlepší desítky postoupil až po posledním utkání AZetu, desítku uzavíral, nyní je už ve tříčlenném finále! Bude překvapovat i nadále?

Všichni tři tipéři se mezi sebou dohodli a vymysleli „program“, díky kterému budou všechny své finálové tipy tipovat tajně, kdy zbývající dva tipéři neuvidí tipy toho třetího! 

CO V RÁMCI ZAČÁTKU FINÁLE TIPUJEME?

V rámci finále se budou tipovat všechny zápasy semifinále WSM ligy, střelec prvního gólu v každém utkání, bude se tipovat také celkový stav série a nejproduktivnější hráč série, kdy tipéři, stejně jako v semifinále Tipovačky, mohou uvést hned dva hráče…

Příklad tipu: 
1. Motor – Slavia 2:2, Rob (stav série 4:3, nejproduktivnější hráč Nouza a Knot)
2. Motor – Slavia 5:1, Pajič
1. Jihlava – Kladno 2:4, Tenkrát (stav série 3:4, nejproduktivnější hráč Ton a Zeman)
2. Jihlava – Kladno 3:3, Seman

„Tak my už jdeme do finále a za všechno vážně dík,
zas přijdem a možná i kouzelník,
kdo tu byl jednou, příště se vrátí,
s naší partou, rozehranou, na shledanou!“

JAK TIPUJÍ EXPERTI?

Na začátku celého Play-off Tipovačky 2016/2017 jsme požádali 6 námi vybraných Expertů, aby natipovali, jak dopadne předkolo Play-off. Zatímco Martina Kramerová (redaktorka webu Slavie), Marek Hedbávný (redaktor webu hokej.cz) ani Tomáš Matějek (vedoucí mužstva AZetu) neuspěli, své tipérské přednosti prokázali Robert Říčka, Jiří Krisl a Patrik Rimmel.

Tyto tři úspěšné tipéry jsme požádali, aby natipovali také výsledné skóre čtvrtfinálových sérií, ke třem dotyčným jsme přizvali prostějovského Jakuba Šlahaře. Z této čtveřice se nejlepším tipérem a zároveň Expertem pro Play-off Tipovačky stal ROBERT ŘÍČKA, který správně uhodl všechny 4 postupující, jako jediný pak u dvou sérií určil i přesný konečný stav! Robertovi gratulujeme a samozřejmě jsme jej tedy museli požádat i o tipnutí dvou semifinálových sérií…

Robert Říčka, budoucí hráč klubu … a český reprezentant: 
Motor – Slavia 4:1
Jihlava – Kladno 2:4

PAMÁTNÉ FINÁLE!

V rámci naší celosezónní soutěže začíná FINÁLE. Jaké bylo to památné na ledové ploše? Najdi pár volných chvil a zavzpomínej u videa, pokud jsi fanouškem AZetu nevěříme, že se nedostaví husí kůže. Neskutečné! 

PLAY-OFF SÍNĚ VÍTĚZŮ

V Play-off Síně vítězů, které hraje 28 vítězů jednotlivých kol či dvoukol, jsme tipovali už 8 zápasů, před námi jsou dva závěrečné! Budeme tipovat dnešní první zápasy čtvrtfinálových sérií extraligového Play-off, tipneme k tomu také střelce první branky obou dnešních zápasů!

Příklad tipu:
Sparta – Kometa, 5:1, Pech
Hradec Králové – Litvínov, 2:3, Lukeš

Takže nezapomeňte, v 18:00 se hraje první mač, v příštím článku přineseme jméno vítěze Play-off Síně vítězů + borce na 2. a 3. místě, jelikož právě i na těchto pozicích se vyhrávají věcné ceny…

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipovačka a jeho autorem je J.R. from B.K.. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.
 • Kokos

  Sparta – Kometa, 4:2, Vrána
  Hradec Králové – Litvínov, 4:2, Jarůšek

 • Host DC

  Sparta – Kometa, 2:2 Pech
  Hradec Králové – Litvínov, 2:2, Jarůšek

 • makor

  Sparta – Kometa, 4:1, Pech
  Hradec Králové – Litvínov 3:1, Jarůšek

 • Míša Rajny Rajnoha

  Sparta – Kometa 2:3 Hlinka

  HK – Litvínov 3:3 Šimánek

 • Deeny

  Sparta – Kometa 3:2,Pech
  Hradec – Litvínov 2:2, M.Hanzl

 • cico89

  Sparta – Kometa 6:2, Kumstát
  Hradec – Litvínov 3:2, Knotek

 • Jana Josieková

  Sparta – Kometa, 4:2, Forman
  Hradec Králové – Litvínov, 2:3, Lukeš

 • Honza J

  Sparta – Kometa, 5:2, Vrána

  Hradec Králové – Litvínov, 2:2, Jarůšek

 • John Ross

  1. Motor – Slavia 3:1, Čermák, stav série 4:1, produktivita: Rob, Čermák
  1. Dukla – Kladno 3:2, Zeman, stav série 3:4, produktivita: Čachotský, Burger

 • Tomáš

  Sparta – Kometa 4:1 Vrana
  HK – Verva 5:2 Dzerins

 • Jazda

  Sparta -Kometa 4:2, Pech
  HK -LIT 3:2, Jarůšek

 • david.pavl

  Sparta – Kometa 6:3, Pech
  Hradec – Litvínov 5:1, Bednar

 • Tomáš

  Gratuluji k vyhre Jani 😉 !!!