Tipovačka, PLAY-OFF! 7. článek – vyhodnocení Play-off Síně vítězů!

Play-off Síně vítězů skončilo, v dnešním článku vyhlásíme ty nejúspěšnější, avšak i nadále, až do konce obou semifinálových sérií ve WSM lize, pokračuje Play-off Tipovačky 2016/2017, které nám už brzy odtajní toho nejlepšího z nejlepších… Vzhůru na již 7. článek v rámci Play-off!

PLAY-OFF TIPOVAČKY

V plném proudu je Play-off Tipovačky o celkového vítěze, vedoucího Johna Rosse nahánějí makor a Polmichal, jejich ztráta je v tuto chvíli desetibodová. John Ross měl náskok už 16-ti bodů, leč při posledních zápasech trochu zariskoval, tipoval remízu v utkání Jihlavy s Kladnem, přičemž vyhrála Dukla, kdy její výhru tipovali oba pronásledovatelé dosavadního lídra… 

CO DNES TIPUJEME?

Už jen tři nejlepší tipéři budou tipovat, tipované zápasy se nabízí… Tipujeme 3. a 4. zápasy obou semifinálových sérií WSM ligy, ve všech zápasech pak také střelce vodní branky..

Příklad tipu: 
3. Slavia – Motor 2:2, Šafránek
3. Kladno – Jihlava 2:2, Ton
4. Slavia – Motor 1:4, Pajič
3. Kladno – Jihlava 5:0, Kloz

Celé finále Tipovačky, tedy souboj tří nejlepších tipérů, jsou jejich tipy tajné, až se začátkem zápasu se každý z tipérů dozví, jak tipovali jeho dva kolegové! 

VYHODNOCENÍ PLAY-OFF SÍNĚ VÍTĚZŮ!

I přesto, že kdekdo si mohl myslet, že o vítězi je rozhodnuto už dva zápasy před koncem, kdy náskok tipéra Tomáše byl velký, byli jsme nakonec svědky parádního finiše Jany Josiekové, který uhádla přesný výsledek zápasu Hradce s Litvínovem, správně uhodla také střelce úvodní branky zápasu, díky tomuto fantastickému finiši se právě Jana Josieková, až 88. po základní části!, stává vítězkou Play-off Síně vítězů…

Tímto bychom tipérku Janu Josiekovou požádali, aby se ozvala na mail brumm.kreisel@seznam.cz, krom věcných cen jí také náleží odměna ve výši 200 Kč, tak abychom se dohodli, kam peníze poslat apod.

Na druhém místě se umístil Tomáš, po základní části 45. tipér celkového pořadí… V Play-off Síně vítězů prakticky celou dobu vedl, jeho náskok byl s blížícím se koncem hodně velký, ale třeba i nevhodně zvolená taktika nakonec zapříčinila to, že nakonec je z toho druhé místo…

No a třetí místo obsadil Jazda, neoficiální smolař Tipovačky, který po základní části obsadil 11. pozici, kdy hlavní Play-off mu uniklo v posledních vteřinách posledního kola a tak si alespoň touto bronzovou příčkou možná malinko spravil chuť…

Všem třem tipérům gratulujeme, moc děkujeme, že s námi během celé sezóny hráli, všichni si odnesou věcné ceny, všechny tři budeme kontaktovat! 

CELKOVÉ PLAY-OFF SÍNĚ VÍTĚZŮ:

Zde si ještě můžete prohlédnout celkovou tabulku všech, kteří hráli letošní Play-off Síně vítězů…

PODĚKOVÁNÍ!

Na konci dnešního článku bychom rádi poděkovali. Poděkovali všem, kteří tohle „druhojakostní“ Play-off, tedy Play-off Síně vítězů, hráli. A hráli až do konce. Moc nás těšil Váš zájem a byl pro nás jak hnacím motorem, tak jakousi zpětnou vazbou, že Vás hra baví. Vaše aktivita pro nás byla moc důležitá. Tipovali jste až do posledních chvil, i když už drtivá většina z Vás neměla šanci na nějaký medailový výsledek. Opravdu nás to neskutečně potěšilo! Díky moc a v nové sezóně třeba na viděnou :-).

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipovačka a jeho autorem je J.R. from B.K.. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.
  • Tomáš

    Dobrý den, stále se nikdo neozval 🙁 🙁 mám ještě vůbec čekat? Děkuji