TIPOVAČKA, 39. kolo – doma Litoměřice (cena za kolo – klobása ZDARMA na středečním utkání proti Slavii)

Už jen 6 zápasů chybí do konce základní části naší hry! Nejvyšší část zapnout vyšší rychlostní stupeň a ukázat pořádný finiš, který vám zajistí posun na ta místa, na kterých chcete být. K úspěšnému finiši vám můžeme pomoci, rozdáváme dnes možný bod navíc. Říkáte si, že jeden je málo? Právě jeden může být v konečném rozhodování tím pomyslným jazýčkem na vahách!

Pro ty, kteří se v naší soutěži ještě moc neorientují, přinášíme zde kompletní znění pravidel, můžete se také podívat, jaké ceny na vás letos čekají, tedy pokud byste patřili k těm nejúspěšnějším…

TIPOVAČKA 2017/2018 – pravidla a vylepšené ceny!

POZOR, DNES SI MŮŽETE PŘISPAT BOD NAVÍC! A nejen bod, ale i věcnou cenu. Ke svému klasickému tipu připiš minutu, ve které vstřelí AZet svůj první gól v utkání! Pokud minutu uhodneš, připisuješ bod, navíc každý, kdo minutu uhodne, může se po utkání těšit na dvě čepované piva zdarma v restauraci Orion (piva rozdáváme od 20:15 do 20:45!, hlaste se u J.R. from B.K.)

VÍTĚZ MINULÉHO KOLA:

Rozstřel o vítěze 35. kola vyhrál milosko22, byl lepší než kokos v tipování počtu střel AZetu na přerovskou bránu, vítězství, účast v Play-off Síni vítězů + cena za kolo je jeho. Pro uplatnění ceny nás stačí kontaktovat již známými způsoby. Gratulujeme!

O vítězi minulého kola rozhodne rozstřel, postupují do něj ti, kteří si za utkání v Přerově připsali 8 bodů. Lubko, Pešek, MJ a nikolay davydenko! Tipujte prosím, výše uvedení, počet střel, které na bránu AZetu dnes vystřelí hráči Litoměřic! Váš tip by dnes tedy mohl vypadat nějak takto: AZ – Litoměřice 4:1, Kanko, 1 870, 11. min., 22 střel

TIPOVAČKA, 38. kolo – v Přerově (cena za kolo – univerzální nákupní koš v barvách AZetu)

(zde si ještě můžete prohlédnout článek k minulému kolu)

TABULKA:

6 tipovaných kol do konce základní části!

CO DNES TIPUJEME?

Tipuj dnes, nejpozději však do 17:29, výsledek zápasu AZetu po 60 minutách, připoj k tomu tip střelce, který za AZet vstřelí první branku utkání (u tohoto hráče se Ti pak počítají jeho zápasové + – body), u domácího zápasu navíc přidej počet diváků v hale. Lze tipovat také to, že AZet nedá gól, jako střelce pak ale musíš uvést „nikdo“. Tipovat můžete formou komentáře k článku (šedá bublina vedle článku) nebo do komentáře na diskuzní fórum, pod odkaz na dnešní článek.

Příklad tipu: AZ – Litoměřice 3:1 (Kanko, 1 546, 6. min.)

NÁZOR KOLA:

Omlouváme se, nestíháme, ani dnes vám tak nepřineseme žádný zajímavý názor, kterému bychom dali punc Názor kola…

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipovačka a jeho autorem je J.R. from B.K.. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.
  • Deeny

AZ – Litoměřice 3:1, Pořízek, 9 min., 1429

• Danone

AZ – Litoměřice (4:0, Maruna, 13 min, 1678)

• Lešek

7min

• Twistr92

13. minuta, 32 střel