TIPOVAČKA, 43. kolo – doma Prostějov (cena za kolo – 0.5 litru domácí pálenky od Tomášů Oravce a Matějka)

Po utkání v Českých Budějovicích, kdy papírový favorit byl před začátkem střetnutí jasný a většina z vás neponechala nic náhodě, je tady předposlední zápas základní části naší soutěže, který nabízí mnohem větší drama a hlavně vaše rozdílné tipy. Po tomto utkání mohou nastat v celkové tabulce soutěže velké posuny či pády!

Pro ty, kteří se v naší soutěži ještě moc neorientují, přinášíme zde kompletní znění pravidel, můžete se také podívat, jaké ceny na vás letos čekají, tedy pokud byste patřili k těm nejúspěšnějším…

TIPOVAČKA 2017/2018 – pravidla a vylepšené ceny!

VÍTĚZ MINULÉHO KOLA:

Šampióna z kola minulého neznáme, hned tři z vás odhadli naprosto přesně to, že na jihu Čech prohrajeme v poměru 3:0. Cico89, Lubko a Vlasator jdou tedy do dnešního rozstřelu. Tipněte prosím, ke svému klasickému tipu, kolik v sobotním kole WSM ligy padne ve všech ŠESTI duelech (po 60 minutách) branek! Díky.

TIPOVAČKA, 42. kolo – v Českých Budějovicích (cena za kolo – vak na záda + 2 trička)

(zde si ještě můžete prohlédnout článek k minulému kolu)

TABULKA:

Závěrečná dvě kola na to, postoupit tam, kde chcete být!

CO DNES TIPUJEME?

Tipuj dnes nebo zítra, nejpozději však do sobotních 17:29, výsledek zápasu AZetu po 60 minutách, připoj k tomu tip střelce, který za AZet vstřelí první branku utkání (u tohoto hráče se Ti pak počítají jeho zápasové + – body), u domácího zápasu navíc přidej počet diváků v hale. Lze tipovat také to, že AZet nedá gól, jako střelce pak ale musíš uvést „nikdo“. Tipovat můžete formou komentáře k článku (šedá bublina vedle článku) nebo do komentáře na diskuzní fórum, pod odkaz na dnešní článek.

Příklad tipu: AZ – Prostějov 3:0 (Gřeš, 1 849)