TIPOVAČKA, PLAY-OFF, 1. článek

Skončila základní část, která v rámci našeho soutěžení měla 44 kol, pro ty nejlepší tipéry naší celosezónní hry začíná sladká nadstavba, je tady Play-off a Vaše šance vyhrát některou z velmi zajímavých cen. V tomto 1. článku bude mimo jiné podrobně vysvětlen právě formát vyřazovacích bojů! 2. článek pak přineseme před další utkáním AZetu, čili ve středu ráno. Vzhůru na Play-off! 

CELKOVÁ TABULKA:

Ohromně vyrovnaný boj se strhl jak o 10. flek, který zajišťuje postup do nejdůležitějších bodů, tak především o příčku nejvyšší. Tu ještě 25 vteřin před koncem základní části okupoval david.pavl, však díky brance AZetu jej v samém závěru předstihl Dom a vyhrál díky lepším + – bodům Patrika Luži. Neskutečné drama a finiš naší soutěže!

Rozdělujeme finanční odměny! Lucie Šablaturová od nás už dostala 300 Kč za třetí místo, 500 Kč za místo druhé věnoval david.pavl zpět nám do čapky, touto cestou bychom chtěli vyzvat tipéra Doma, aby nás kontaktoval buď na mail brumm.kreisel@seznam.cz nebo Fb zprávou uživateli John Ross, abychom se i s ním mohli domluvit na předání výher. Těmi jsou 800 Kč v hotovosti + poukaz 50 litrovou bečku v Hospůdce Radioklub.
VÍTĚZOVÉ JEDNOTLIVÝCH KOL:

29 různých vítězů jednotlivých kol! Pokud jsme ještě někomu nepředali výhru za některé z posledních kol, kontaktujte nás, rádi tak učiníme!

PLAY-OFF TIPOVAČKY 2017/2018:

Do letošních hlavních vyřazovacích bojů postoupilo těchto 10 tipérů:

Dom, david.pavl., Lucie Šablaturová, Lubko, Vlasator, Libor67, Tomáš, John Ross, PoLo a COLORADOU.

Těchto 10 nejlepších začíná Play-off s nulovým bodovým ziskem, všichni tipéři jsou na stejné startovní čáře, postupně budou ti nejslabší odpadat, až zůstane nejlepší trojice, ve které najedeme vítěze letošního Play-off!

Zbytek základní částičtvrtfinále Tipovačky, do hry jde 10 tipérů, 6 jich bude postupovat dál, 4 (7. – 10. místo) po základní části WSM ligy skončí skončí…
Čtvrtfinále WSM = semifinále Tipovačky, ze šesti tipérů vypadnou 3, jiní 3 postoupí dál… Do semifinále Tipovačky se započítávají body ze čtvrtfinále!
Semifinále WSM = finále Tipovačky, ze tří finalistů vzejde celkový vítěz! Do finále Tipovačky se započítávají body z předchozích dvou kol!

Ve čtvrtfinále Tipovačky budeme tipovat všechny zápasy, které zbývají do konce základní části WSM ligy!
V prvním dílu, kterému se věnuje tento článek, budeme tipovat zápas Vsetín vs. AZet, tipujte klasicky, čili výsledek a autora první branky AZetu.

Příklad tipu: Vsetín – AZ 2:2 (Bednář)

O jaké ceny v Play-off hrajeme?

Cena pro vítěze PLAY OFF aneb Mistr TIPOVAČKY SEZÓNY 2016/2017:
Vítěz – 700 Kč + pohár pro vítěze

PLAY-OFF SÍNĚ VÍTĚZŮ:

Pozor, jedno Play-off je sice pro 10 nejlepších tipérů po základní části, je zde však i Play-off Síně vítězů, tedy vyřazovací boje určené těm, kteří byli úspěšní v rámci jednotlivých kol či dvoukol. Jedná se o následující tipéry:

Anonymní kritik, Andrey, Lešek, Danny, Lubko, Gati07, Král Džungle, KD from PH, panntau, Vlasator, Jana Josieková, erkoAZ, JOKATO, COLORADOU, Host DC, Andrea Bukovjanová, Libor67, Tomáš, Buky, Pešek, Abdul, Polmichal, david.pavl, zhitnik, Razi96, milosko22, cico89, krecik a kokos.

Tohle Play-off se bude hrát do konce základní části WSM ligy, budeme tipovat vždy minimálně jeden vybraný zápas či příležitost, během Play-off nebude nikdo vypadávat, bude se postupovat dál, na konci základní části vyhlásíme konečné pořadí.

V prvním článku tipujeme jedno utkání, je to zápas Třebíč – Slavia, tipujte přesný výsledek + autora první branky Pražanů!

Příklad tipu: Třebíč – Slavia 2:5 (Krejčík)

O jaké ceny v Play-off Síně vítězů hrajeme?

Cena pro vítěze PLAY OFF SÍNĚ VÍTĚZŮ:
1. místo – 250 Kč + věcná výhra + podepsaný dres Jiřího Krisla, ve kterém nastoupil k historicky prvnímu utkání novodobého AZetu

2. místo – 100 Kč + věcná výhra
3. místo – 50 Kč + věcná výhra

POZOR! Vás 6 tipérů, kteří hrajete obě Play-off, můžete tipovat vše najednou sakumprásk (dnes oba zápasy), můžete však tipovat vše zvlášť (v každém komentáři jeden tipovaný zápas). Důležité je, abyste stihli vždy tipnout daný zápas před jeho začátkem…

HYMNA PLAY-OFF:

Ještě než budeme moci pokládat obě Play-off Tipovačky za zahájené, přinášíme také hymnu letošního Play-off, tato skladba byla hymnou našich vyřazovacích bojů i v loňském ročníku. Nazpívali ji hráči anglického týmu Yeovil Town předtím, než sehráli poslední a nejdůležitější zápas sezóny 2013/2013, kdy v rámci barážového finále jeli k velkému zápasu na slavný stadion Wembley. Hráči Yeovilu byli úspěšní, postoupili ze 3. anglické ligy do druhé, buďte v letošním Play-také úspěšní i Vy! Hodně štěstí! Play off 2018? HERE WE GO!

(jeden z nejvyšších zpívajících hráčů v zadní řadě, při poslední sloce skotačící s rukama nad hlavou, je také současný brankář Sparty Marek Štěch)

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipovačka a jeho autorem je J.R. from B.K.. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.
 • Lešek

  Třebíč-slavia 2:4, šafránek

 • erkoAZ

  Třebíč – Slavia 1:3, Zdeněk Doležal

 • Kokos

  Třebíč – Slavia 2:4, M. Kadlec

 • Abdul

  Trebic – Slavia 3:2, Nedvídek

 • david.pavl

  Vsetín – AZ 4:2, Kalus
  Třebíč – Slavia 4:2, Šafránek

 • Andrey

  Třebíč – Slavia 2:4 Šafránek

 • JOKATO

  Trebic – Slavia 3:2, Racuk

 • Host DC

  3:1 Z.Doležal

 • COLORADOU

  Vsetín – AZ 2:1 Tomi
  Třebíč – Slavia 3:2 Šagát

 • Polmichal

  TRE – SLA 3:2, Kubica

 • Polmichal

  3:2, Kubica

 • Vlasator

  Vsetín – AZ 2:3 Matai
  Třebíč – Slavia 2:3 Z. Doležal

 • Danny

  Třebíč-Slavia 2:4, Jankovský

 • Jana Josieková

  Třebíč – Slavia 2:3 (Krejčík)

 • PoLo

  VSE : AZ … 2:4, Matai

 • Gati07

  Třebíč – Slavia 1:3 ( Šafránek)

 • Lubko

  Vse – AZ 3:3, Hudeček
  Třebíc – Sla 2:5, Krejčík

 • milosko22

  Třebíč – Slavie 2-1 Šagat

 • Tomáš

  Vsetín – Az 3:2 Hudeček
  Třebíč – Slavie 2:3 Nedvídek

 • Lucie Šablaturová

  Vsetín – AZ 3:1, Hudeček