TIPOVAČKA, PLAY-OFF, 10. článek

Už desátým článkem pokračujeme v Play-off Tipovačky. Stále je ve hře 6 tipérů, však už jen velmi málo zápasů chybí od dalšího dělení tabulky, kdy do samotného finále Play-off naší soutěže půjdou jen 3 nejlepší. Tato selekce nastane poté, co se ukončí obě čtvrtfinálové série WSM ligy, tedy Motor proti AZetu a Kladno proti Prostějovu…

PLAY-OFF TIPOVAČKY 2017/2018:

V tabulce, kterou podrobnou a kompletní najdete níže, jsou už započteny i body za vyhodnocení dvou sérií, které již skončily. Lubko má 13 bodový náskok před Domem, 16 bodový pak před Johnem Rossem. Ten drží třetí postupové místo, na čtvrtého davida.pavl má náskok 9 bodů…

Průběžné pořadí: 
1. Lubko – 99 bodů
2. Doma – 86 bodů
3. John Ross – 83 bodů
4. david.pavl – 74 bodů
5. Lucie Šablaturová – 65 bodů
6. Vlasator – 54 bodů

Dnes tipujeme 5. zápasy série Motoru a Kladna, u utkání AZetu také samozřejmě přidáme střelce první havířovské branky v utkání.

Příklad tipu: Motor – AZ 5:1, Tomi a Kladno – Prostějov 2:2

PLAY-OFF SÍNĚ VÍTĚZŮ:

Slíbili jsme 6 věcných cen, z toho 3 jsme už předali. Pešek si před nedělním utkáním AZetu vyzvedl bonbóny, Jazdovi jsme pár sekund po nedělní děkovačce předali bundu, paní Janě Josiekové budeme posílat poukázku do Kauflandu. Ve hře jsou 3 jména a 3 ceny… Tomáš, Razi96 a Anonymní kritik, k tomu láhev vodky, láhev Rumu a hokejka (ceny si můžete prohlédnout v našem článku č. 9)

Pokud tedy někde ze tří jmenovaných má zájem o některou z cen, napište nám na Fb John Ross nebo na mail brumm.kreisel@seznam.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipovačka a jeho autorem je J.R. from B.K.. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.
 • Dom

  Motor-AZ, 3:3,Maruna
  Kladno-Prostejov, 3:1

 • Vlasator

  Motor – AZ, 3:0
  Kladno – Prostejov 4:2

 • Lubko

  ČB -AZ 4:0, nikdo
  Kladno – Pro 4:2

 • http://az-fans.net/ John Ross

  Motor vs. AZ 4:1, Kurovský
  Kladno vs. Prostějov 2:2

 • Lucie Šablaturová

  Motor – AZ 4:2, Kurovský
  Kadno – Prostějov 3:1