TIPOVAČKA, PLAY-OFF, 13. článek – Vyhodnocení Play-off!

Přinášíme už 13. článek během letošních vyřazovacích bojů, ještě však není poslední. Dnes pokračuje naše bonusová soutěž, Bonusová Tipovačka, kdy vítěz si odnese nejen velmi zajímavou cenu, kterou do soutěže věnovala Hospůdka Radioklub, ale i další věcné ceny. No a v tomto článku se také seznámíme s celkovým vítězem Play-off Tipovačky pro sezónu 2017/2018…

PLAY-OFF TIPOVAČKY 2017/2018:

Hned na začátku letošního Play-off si Lubko vybudoval velmi zajímavý náskok, který svými výbornými tipy jen a jen navyšoval, dalo by se říct, že letošní Play-off bylo o jediném muži a už dlouho před jeho koncem bylo prakticky rozhodnuto…

Ve finálové trojici Play-off, která se vykrystalizovala z deseti, později ze šesti tipérů, vyhrál Lubko opravdu o parník a je naprosto zaslouženým vítězem letošních vyřazovacích bojů. Gratulujeme! 

Jako vítěz má nárok na dvě zajímavé ceny, tou první je hotovost ve výši 700 Kč, tou druhou pak pohár pro vítěze. Ohledně předávky cen prosíme, aby nás vítěz kontaktoval buď na mail brumm.kreisel@seznam.cz nebo Fb zprávou uživateli John Ross.

Pojďme si k nejlepšímu tipérovi letošního Play-off říct ještě něco víc. Naší soutěže se účastnil už během loňského ročníku, kdy po základní části obsadil 16. místo, letos to bylo už mnohem lepší. Po základní části skončil 4., jen o jediný bod za třetím místem, 2x během základní části vyhrál kolo, no a vše bylo korunováno vítězstvím v Play-off.

Malá zajímavost? Vítěz letošního Play-off Tipovačky je nejen fanouškem AZetu Havířov, ale svůj oblíbený klub také propagoval při vojenské misi v Afghánistánu (tenkrát si toho všimli i redaktoři webu hokej.cz), které se jako voják Armády ČR účastnil. Děkujeme za tuto službu a ještě jednou gratulujeme!

BONUSOVÁ TIPOVAČKA:

Stále také pokračuje Bonusová Tipovačka, kdy hrajeme nejen o láhev TATRATEA, ale také o další věcné ceny, které budou předány vítězi této doplňkové soutěže. 

Tipujeme všechny první, třetí a případné páté, šesté a sedmé zápasy všech sérií v letošním extraligovém Play-off. Do cíle je tedy ještě kus cesty, čeká nás tipování obou semifinále a poté následného finále…

Přinášíme vám aktuální tabulku, jak stručnou, tak i podrobnou… Dnes vás tedy pořádáme o tipy prvních zápasů série Hradec Králové vs. Třinec (hráno ve čtvrtek) a série Plzeň vs. Kometa (hráno v sobotu).

Příklad tipu: Hradec – Třinec 3:0 a Plzeň – Kometa 2:2

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipovačka a jeho autorem je J.R. from B.K.. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.
 • Danny

  HK – Trinec 3:1
  Plzen – Kometa 0:2

 • Abdul

  HK – Trinec 4:2
  Plzen – Kometa 3:2

 • Radim

  HK – Třinec 4:2
  Plzeň – Kometa 4:3

 • Dom

  HK-TRI 4:2
  Plzen-Brno 3:3

 • COLORADOU

  HK – TRI 2:4
  PL – KO 2:3

 • Andrey

  Hradec – Třinec 3:5
  Plzeň – Kometa 3:2

 • Kamchatka

  Hradec – Třinec 1:3
  Plzeň – Brno 2:4

 • Vlasator

  Hradec – Třinec 2:2
  Plzeň – Brno 2:2

 • COLORADOU

  Třinec – Hradec 4:2

 • COLORADOU

  Kometa – Plzeň 3:2