Honza Maruna má narozeniny! Připoj se k velké oslavě!

Honza Maruna, jediný hráč AZetu Havířov, který zde hraje od znovuzrození klubu, který pamatuje postup do první ligy v roce 2013, který letos nosí kapitánské céčko, oplývá skvělou formou a fanoušky baví svou bojovností a buldočí zarputilostí, oslaví 28. ledna své 30. narozeniny

Jsou to více než 3 roky, kdy 30. narozeniny slavil tehdejší kapitán Jiří Krisl, my mezi fanoušky vybírali peníze a bezprostředně po utkání s Jihlavou předali, přímo na ledové ploše, naše dárky kapitánovi. Tehdy to byla nadmíru podařená akce, letos bychom ji, tentokrát u Mařky, rádi zopakovali!Chtěli bychom vyzvat všechny fanoušky AZetu Havířov, ale vlastně nejen je, určitě i naše vedení, spoluhráče, bývalé spoluhráče či Honzovy přátele, kteří třeba na hokej ani nechodí, aby se v následujících dnech zapojili do sbírky, ze které 100% vašich příspěvků půjde na narozeninovou párty Honzy Maruny.Narozeninový den oslavence sice připadá na utkání AZetu proti Jihlavě, hraném v pondělí 28.1., ale my jsme si pro narozeninovou párty vybrali sobotu 2. února, kdy AZet doma přivítá Přerov. Chtěli bychom právě k tomuto zápasu přistoupit jinak, než k jakémukoli jinému, chtěli bychom, aby si náš narozeninový oslavenec užil zápas od první do poslední minuty, chtěli bychom, aby celá narozeninová akce vypukla při závěrečné děkovačce, aby se bavil nejen Honza, ale také vy na tribunách. Aby ty tribuny měly ten den něco, co jim třeba v současnosti chybí. Zástupci fanoušků se v uplynulých dnech sešli se zástupci klubu, obě „organizace“ spojí síly a už nyní věří, že pro všechny, kteří na utkání dorazí, si společnými silami připraví nevšední hokejový, vlastně spíše společenský, zážitek, kdy všichni se postaráme o to, aby si tento den Honza užil a navždy pamatoval.

Své příspěvky na dárek (dárky) pro Honzu můžete počínaje dnešním dnem zasílat na náš fanouškovský účet!
!!!  2600368027/2010  !!! 

Pro ty, kteří třeba účtem nedisponují, bude možnost přispět během domácích zápasů (o této možnosti budeme s blížícími se zápasy vždy detailně informovat), ale i na výjezdu v Porubě, které budou narozeninovému dni předcházet. Však organizačně a technicky je pro nás daleko snazší, pokud nám váš příspěvek přijde na fanouškovský účet.

Jména či přezdívky všech fanoušků (bez výše příspěvku), kteří přispějí alespoň 30 Kč, poté zveřejníme (pokud o to někdo nemá zájem, napište nám do poznámky k finanční transakci), dozví se je i samotný oslavenec, u deseti nejhodnotnějších příspěvků zveřejníme i částku, autor nejvyšší sumy, která k nám doputuje, bude mít možnost popřát oslavenci přímo na ledové ploše a spolu se zástupci fanoušků předat dary.Ukažme, že si Honzy Maruny obrovským způsobem vážíme, že jsme vděční za vše, co pro rozvoj a chod našeho klubu udělal. Ukažme, že si pamatujeme všechnu tu radost a hrdost, kterou nám svými gesty dával najevo. Dal nám toho spoustu, je teď na nás, jak vrchovatou měrou mu tohle všechno vrátíme… Skoč na své internetové bankovnictví ještě teď, investuj pár korun a minutu svého času, podílej se na nevšední akci, která nás bude královsky bavit. Děkujeme!

Sobota 2.2.2019 – AZ vs. Přerov, narozeninová párty Honzy Maruny a fanoušků AZetu. 
BUDE TO JINÝ ZÁPAS!

Příspěvek byl publikován v rubrice Další a jeho autorem je J.R. from B.K.. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.