Vítejte na novém webu AZ Fans

Dnes spouštíme novou podobu stránek az-fans.net. Co nového přináší?

Hned na začátku musím zmínit nepříjemný fakt, kterým je nutnost počkat na přesměrování z domény az-fans.net na tuto dočasnou. Vše bude ale v brzké době vyřešeno a proto si ve svých záložkách nechte zažité az-fans.net.

Jelikož se v posledních době naše stránky aktualizovali více či méně sporadicky, rozhodli jsme se s tímto faktem něco udělat a tak vznikla tato podoba webu. Budeme se snažit přinášet aktuální informace o výjezdech, reporty z hlediště (nyní zde, nikoliv na foru) a aktuality ze světa fanoušků AZetu.

V případě dotazů či připomínek neváhejte napsat komentář, případně email na kontaktní adresu info@az-fans.net.

Jirka

K novému webu bych se vyjádřil především po technické stránce. Vše je trošku modernější, lehčí a zaměřené na sdílení obsahu. Proto si můžete všimnout pod každým článkem a galerií „Like“ tlačítek, komentáře můžete vkládat bez nutnosti registrace či vyplňování údajů za pomoci svého facebookového účtu atd.

Všimnout si můžete nových sekcí, jako je „Kilometrovník„, v němž se dozvíte počty fanoušků na výjezdech, „Výjezd“  bude informovat o aktuálním exodu zvěře, „Starý web“ je zatím nefunkční, ale v nejbližších dnech se budete moci podívat na bývalé webovky a zapátrat po fotkách, reportech apod. Zapomenout nesmím na „Fotogalerii“ v níž naleznete fotky Dalibora Durčáka a v brzké době dodáme i historické kousky.

Vše se budeme snažit doladit a pokud možno o další věci rozšířit, mějte tedy strpení a nekritizujte nás za první nalezenou chybu. Jsme přeci jenom lidi a kromě webovek se také staráme o prezentaci našeho klubu v hledišti!

PePe

Příspěvek byl publikován v rubrice Další, Info a jeho autorem je Admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.