Ve čtvrtek 16.2. setkání s hráči

Havířov zažije souboj o 100 piv Radegast

Tradiční setkání havířovských hokejistů s fanoušky bude mít letos netradiční náboj. Ve čtvrtek 16. února přijde den zúčtování a proti sobě se postaví hráči a fanoušci AZ Havířov. Těsné sepjetí havířovských hráčů s fanoušky půjdu na jeden večer stranou. Oba tábory sestaví 5členné týmy a utkají se ve 3 disciplínách. Na vítězný tým čeká 100 správně hořkých piv Radegast Premium.

Hokejový zápas se hraje na třetiny, a stejně tak bude vypadat i souboj o piva Radegast. Na fanoušky i hráče čekají 3 disciplíny, ve kterých musí prokázat týmovou spolupráci, hokejové znalosti a obratné ruce. Týmy se postupně utkají v oblékání hokejové výstroje, ve vědomostním kvízu o hokeji a v zápasech ve stolním hokeji. Každá soutěž bude bodově ohodnocena.

Souboj o 100 piv se koná ve čtvrtek 16. února v restauraci Tipsport bar na náměstí Republiky a odstartuje v 18.00 hod. Zápolení mezi hráči a fanoušky bude trvat asi hodinu, a poté si můžeš s hráči AZ Havířov popovídat, odnést si autogram či společnou fotografii. Přítomen bude kompletní tým havířovského „azetu“.

Příspěvek byl publikován v rubrice Další a jeho autorem je Jirka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.