TIPOVAČKA – 2. kolo „Rebel placený klubem“

Soutěž se rozjela závratným tempem, tudíž i naše tipovačka se musí přizpůsobit. V tomto kole máte méně času, takže ho nepromarněte. Poslední utkání jsme sice prohráli 2:4, ale kupodivu bylo dost správných tipérů na výsledek i diváky. Jen střelce první branky neuhodl nikdo. V tabulce níže uvidíte průběžné pořadí, pokud naleznete chybu, informujte mě na fóru či zde v komentářích.

Podrobná pravidla zde.

 

2. kolo: AZ Havířov – HC Rebel Havlíčkův Brod

V druhém kole zajíždí náš AZet na Vysočinu, konkrétně do Havlíčkova Brodu, kde se utká s tamními Rebely. Loňská bilance je poměrně vyrovnaná, ale navrch měli přeci jen Slezané. Doma jsme 2x vyhráli v prodloužení, venku pak jednou prohráli a jednou vyhráli. Rebelové před sezonou prošli menší přestavbou kádru a finanční restrukturalizací, tudíž není úplně jasné, co od nich čekat.

V minulém kole Havířov doma s Třebíčí prohrál 2:4. Havlíčkův Brod pak zajížděl na led Ústí nad Labem, kde padl 4:2. Jak tedy dopadne první venkovní utkání sezony 20142015? Tipujte v komentářích. Při venkovních utkáních tipujeme výsledek po první třetině, střelce prvního gólu a celkový výsledek. Tip by tedy mohl vypadat takto – 1:1, Sztefek, 4:9.

Příjemné tipování!

Vzpomínkou se tentokrát nebudeme vracet k loňským utkáním s Havlíčkovým Brodem, ale ještě kousek dál. Vůbec první mistrovské utkání v novodobé historii se hrálo na vsetínském Lapači. Bylo to jediné utkání, které hostující Havířov na tamním ledě vyhrál a dopomoci k tomu museli fanoušci. Včera tomu byly přesně 4 roky na den, takže pěkné čtvrté výročí!

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipovačka a jeho autorem je Admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.