TIPOVAČKA – 18. kolo „Ach ty farmy“

V sobotu se našemu mužstvu podařilo prodloužit vítěznou sérii a porazili exligové Kladno 5:2. Na ledě zářila především lajna, v jejímž centru hrál oblíbenec místního obecenstva, odchovanec a místní patriot – Honza Maruna. Po delší absenci se blýskl gólem a dvěma nahrávkami, stejně jako jeho spoluhráč z formace, další Havířovák, David Klimša. To vše doplněné o dobrý výkon mladého Tomáše Matějka, taktéž odchovance, který pojistil brankou na 5:2 a přidal k tomu jednu asistenci. Nádhera! Proto na ten zimák ty lidi chodí! A jak se dařilo v tipovačce? Nejvíce tipů bylo u třetiny a diváků, přičemž celkový stav trefil Pepa DC a střelce nikdo z tipérů. V pořadí se na předních příčkách nic nemění, pohyby byly především v nižších patrech.

<
Podrobná pravidla zde.

18. kolo: SK Kadaň – AZ Havířov

V pondělním vloženém kole zajíždí AZet na led farmy Chomutova, Kadaně. Tento tradiční účastník první ligy. Kadani se letos daří, je o bod za Havířovem čtvrtý a na svůj „hlavní klub“ ztrácí 3 body.

Nejproduktivnějším hráčem severočeského týmu je Karel Ton s 12ti body. Nejlepším kanonýrem je pak Roman Chlouba. V brance se pak vystřídali 4 brankáři, přičemž nejvyšší počet zápasů – šest – odchytal odchovanec Havířova Jan Strmeň.

Kadaň střídá výhry a porážky, ale boduje poměrně pravidelně. S 30ti body jí náleží čtvrté místo a tak se v pondělí dočkáme souboje o třetí místo, po němž pokukují ještě jihlavská Dukla a českobudějovický Motor. Havířov z ledu neodešel v posledních zápasech poražený a hráči jsou v dobré rozpoložení. Jak se vypořádají s dalekou cestou po náročném zápase proti Kladnu se dozvíme zítra od 18:00.

Tip je velice těžký, oba týmy v minulém kole vyhráli. Havířov má výhodu psychické pohody, Kadani zase hraje do karet dlouhá cesta trojbarevných a domácí prostředí. Jak tedy zápas dopadne? Tipujte výsledek po první třetině, střelce prvního havířovského gólu a celkový stav. Příkladem budiž 1:1, Maruna, 5:6.

Vzpomínkou bych se rád vrátil … ke včerejšku. Níže naleznete video z rozloučení s Honzou Danečkem. Nic víc k tomu nemíním psát, jelikož bylo napsáno mnoho. Snad jen – díky!

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipovačka a jeho autorem je Admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.