TIPOVAČKA, 20. kolo – ve Vsetíně (cena za kolo – mix balíček bonbónů)

Je za námi dvoukolo, v jehož rámci jsme tipovali zápasy v Kadani a doma proti Frýdku-Místku, nyní se však vracíme ke klasickému scénáři, kdy budeme tipovat jediné utkání. Pro tohle kolo je to zápas našich hokejistů na vsetínském Lapači… A pozor, právě zápasem na Lapači startujeme další mini soutěž, tentokráte o Tipéra měsíce listopadu! 

Pro ty, kteří se v naší soutěži ještě moc neorientují, přinášíme zde kompletní znění pravidel, můžete se také podívat, jaké ceny na vás letos čekají, tedy pokud byste patřili k těm nejúspěšnějším…

TIPOVAČKA 2017/2018 – pravidla a vylepšené ceny!

VÍTĚZ MINULÉHO KOLA:

Vítězem dvoukola se stal Host DC, který přesně trefil výsledky obou utkání AZetu! Hostovi DC gratulujeme, nárok na poukázku do Globusu v hodnotě 100 Kč je jeho! Stejně tak i postup do Síně vítězů, čili jistá účast v Play-off Síně vítězů!

TIPOVAČKA, 18. a 19. kolo – v Kadani a doma Frýdek-Místek (cena za dvoukolo – poukázka ve výši 100,- na nákup v HM GLOBUS)

(zde si ještě můžete prohlédnout článek k minulému kolu)

TABULKA:

Po obrovsky dlouhé době je zde změna na čele tabulky, kdy Dannyho střídá slečny Deeny! Jak dlouho na tom pomyslném nejvyšším stupínku vydrží?

CO DNES TIPUJEME?

Tipuj dnes či zítra, nejpozději však do středečních 17:29, výsledek zápasu AZetu po 60 minutách, připoj k tomu tip střelce, který za AZet vstřelí první branku utkání (u tohoto hráče se Ti pak počítají jeho zápasové + – body), u domácího zápasu navíc přidej počet diváků v hale. Lze tipovat také to, že AZet nedá gól, jako střelce pak ale musíš uvést „nikdo“. Tipovat můžete formou komentáře k článku (šedá bublina vedle článku) nebo do komentáře na diskuzní fórum, pod odkaz na dnešní článek.

Příklad tipu: Vsetín – AZ 3:5, Fronk

NÁZOR KOLA?

Pro dnešní Názor kola jsme oslovili Honzu Marunu, který je momentálně na marodce našeho týmu a do utkání ve Vsetíně tak nezasáhne. Nicméně, na naše otázky nám rád odpověděl… A proč právě Mařka? Byl to on, kdo před několika lety byl mezi fanoušky v sektoru HZ právě na Lapači, kdy s námi 60 minut fandil! Jak velký je pro hokejistu rozdíl, když přijede hrát zápas na Lapač, který je krom všeho dalšího znám také tím, že kluziště je zde mnohem užší než na většině dalších stadionů?

Jan Maruna: „Rozdíl to je velký, každá střela je nebezpečná, je to všude blíž k brance, puky se jinak odrážejí od mantinelu a je tam daleko více osobních soubojů. Ale neřekl bych, že tohle všechno je pro hokejistu negativní, mně se tam hraje dobře.“

A myslíš, že jsou tací, kteří úzké kluziště vyloženě nemají rádi a naopak tací, kterým to vyhovuje? Do jaké skupiny Ty patříš?

Jan Maruna: „Tak určitě se najdou takoví, kterým to nevyhovuje, jsou to spíš techničtí hráči, kteří nemusí hru do těla. Ale pokud jde o mě, tak jak říkám, nevadí mi to, ba naopak, menší hřiště mám rád.“

TIPÉR MĚSÍCE ŘÍJNA:

Tipérka Deeny nejen že vede celkovou tabulku naší Tipovačky, ale také vyhrála cenu o Tipéra měsíce října. Deeny moc blahopřejeme, nárok na jeden litr Becherovky je její, stačí se ozvat na mail brumm.kreisel@seznam.cz nebo Fb zprávou uživateli John Ross, cenu jí rádi předáme! 

Zde se můžete podívat na celkovou tabulku všech tipérů, tak jak se jim v říjnu dařilo… Pozor, počínaje utkáním na Lapači startujeme další měsíční soutěž! Tentokráte o Tipéra měsíce listopadu, kdy v rámci této mini soutěže budeme tipovat 9 listopadových utkání… Ceny? Jednak je to litrová láhev tzv. DOVAVAKO, čili domácí vánoční vaječný koňak, druhou cenou je pak možnost stát na střídačce během tzv. utkání pětiletky, kdy 22.12. doma přivítáme Vsetín! Buď součástí týmu, stůj vedle trenérů, nad hráči! Buď při vypjatých chvílích, poslouchej rady trenérů, vnímej reakce hráčů z absolutní blízkosti!

Možnost této ceny nám dnes potvrdil manažer týmu, pan Patrik Rimmel, už nám chybí jen souhlas trenérského dua, kdy si však myslíme, že v tomto nebude absolutně problém… Když nám dnes manažer týmu kývl na tuto naši prosbu, řekl jediné… „Prosím Tě, jenom ať tam ten výherce nepřijde nadraný, jo?“ 🙂  

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipovačka a jeho autorem je J.R. from B.K.. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.