TIPOVAČKA – 3. kolo „Holba není pivo“

V posledním kole havířovští brali body na ledě Havlíčkova Brodu. Tipérů opět moc nebylo. Překvapil poměrně vysoký počet tipérů střelce první AZeťácké branky. Tonda Pechanec to dal pěkně. V čele se zatím pomalu trhají dvacetibodoví Rosta a Bradka, za nimi pak s patnácti body Patas a Toman s body patnácti. Uvidíme, jak jim tipování půjde dál. Liga doopravdy ze startu nabrala tempo a tak tipujeme na sobotní zápas se Šumperkem!

Podrobná pravidla zde.

 

3. kolo: AZ Havířov – HC Šumperk

V dalším kole se havířovští setkají s poměrně tradičním prvoligovým účastníkem, týmem Šumperka. Ten se marně snaží dostat již několik sezon do vyřazovacích bojů, přičemž letošní změna pravidel by jim mohla díky předkolu playoff velice pomoci. V posledním kole si Draci na domácím ledě poradili Draci poměrně divokým výsledkem 7:5 s týmem Ústí nad Labem. Havířov pak, jak je psáno výše, vyhrál v Havlíčkově Brodě, byť jen v prodloužení.

Jak tedy dopadne další utkání na domácím ledě? Dle posledních informací si Zvěř chystá větší prezentaci hned na začátek utkání, takže doražte včas! Tipujte pak stejně, jako u každého domácího „mače“ střelce první naší branky, stav po první třetině, celkový stav a počet diváků. Tip by tedy mohl vypadat takto: 1:3, Sztefek, 5:7, 1425 diváků.

Pěkné tipování! 🙂

Vzpomínkou bych se rád vrátil k jedné své oblíbené výjezdové destinaci, kde se podávala jedna vynikající pochutina. Kdo na hokej nechodí 3 týdny, tak ví, že tím myslím Nový Jičín a jejich památné bramboráky.

[singlepic id=135 w=640h=480 float=none]

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipovačka a jeho autorem je Admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.