TIPOVAČKA – 19. kolo „Zase farma?“

V pondělním vloženém kole zajížděl AZet do Kadaně. Až do padesáté minuty vedl gólem z první třetiny 0:1 a vypadalo to, že si prodlouží sérii vítězných zápasů. Bohužel se domácím podařilo srovnat a zápas na nájezdy posléze i vyhráli. Na obou stranách zářili brankáři, paradoxně oba havířovští odchovanci. V naší tipovačce se lehce rozdělovali body. Zajímavá začíná být situace na třetím místě, kdy s padesáti body se na této příčce krčí Bradka, Pes a PoLo. Náskok na první příčce si hlídá Martin Ps., jenž uhádl výsledek první třetiny.

<
Podrobná pravidla zde.

19. kolo: AZ Havířov – HC Most

Ve středu se utkáme s týmem z Mostu. Ten sezonu začal velice dobře, ať už díky zkušeným borcům v jeho středu či kvalitní spolupráci na ose Litvínov – Most, kdy Most je oficiální farmou Litvínova. V poslední době to ale výsledkově pro severočeský tým není to pravé ořechové a vrací se na příčky, které pro něj byly obvyklé v minulých sezonách. V současné dob je dvanáctý s 21 body a ztrátou 10 bodů na čtvrtý AZet.

V minulém kole se Most utkal na ledě Ústí v menším derby a odjel s jedním bodem po prohře po samostatných nájezdech. Havířov pak z ledu Kadaně odjížděl také s bodem, přičemž o bodu bonusovém rozhodly taktéž až samostatné nájezdy.

Havířov se s Mostem letos setkal již u soka, kde prohrál jednoznačně 4:0. Máme tedy severočeskému týmu co oplácet. Tipování očekávám velice těžké. Nevyzpytatelný je jak výsledek, tak návštěva, která ačkoliv se jedná o středu a neatraktivního soupeře by mohla být ovlivněna skvělými výsledky v poslední době a perfektním umístěním v tabulce. Tipujme tedy výsledek po první třetině, střelce první domácí branky, celkový stav a počet diváků. Já osobně tipuji 2:1, Matějek, 4:2.

Vzpomínkou bych se rád vrátil opět k zápasu s Mostem v první baráži. Tehdy bylo velice nepravděpodobné, že bychom se dostali do 1. ligy, ačkoliv teoretická šance tam byla. Funkcionáři severočeského týmu se ptali na hodnotu domácí prohry a snažili se utkání takto ovlivnit, naše vedení si však spolu s hráči a fanoušky chtělo jednu z nejúspěšnějších sezón AZetu celkově užít tímto posledním zápasem. Vzpomínejme na to a snažme se alespoň k atmosféře toho celého dne, celého toho období, přiblížit.

[singlepic id=955 w=640 h=480float=none]

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipovačka a jeho autorem je Admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.