Rozhovor s fanynkou AZetu na téma hokejisté a jejich sex-appeal…

Dnešní kratičký rozhovor jsme se rozhodli pojmout netradičně. Ale i ženy, dámy či dívky chodí na hokej, některé až tak nebere hra samotná, jako ti, kteří ji hrají. Proto jsme vyzpovídali jednu z fanynek AZetu, která ráda zůstane v anonymitě. Fanynka docela často navštěvuje jak domácí zápasy, tak jste ji mohli vidět na nejednom výjezdu…

Ahoj, takže úvodem, jsou muži jakože hokejisté přeci jen nějak jiní a lišící se od mužů nehokejistů?
Ano, postavou se to dosti liší, rozumově ani tak ne :-). Navíc, co si budeme povídat, hokejová výstroj přidá každému muži na tzv. „šukéznosti“.

V čem jsou největší rozdíly, když zmiňuješ odlišnou postavu hokejistů?
Hokejistu poznáš podle zadku, tedy pokud to není nějaká baletka. Jo jo, zadek, ten mají hokejisté luxusní :-). Pak už jen záleží na celkové stavbě těla, ale v globále jsou hokejisté i celkově více vypracovaní…

A co ty klasické hokejové nohy? Stehna, kterými se klasický smrtelník nemůže pochlubit. Líbí nebo nelíbí?
No mně osobně se líbí, ale asi záleží jak které holce, né každá to asi ocení…

Co hráči, kteří někdy hráli nebo hrají za AZ Havířov? Měla jsi tam nebo máš nějaké své oblíbence na které byla radost pohledět?
No tak třeba takový Martin Potočný, ten zraje jako víno! Čím, s prominutím, starší, tím lepší! No a z těch mladých David Klimša, na toho je radost pohledět…11214146_1451077515213869_1929994460235887110_n

David Klimša se mimo hokeje věnuje také maséřině. Nelákalo by Tě, lehnout si u něj na masérský stůl?
No, lákalo jak lákalo, ale asi bych umřela studem :-). Navíc si nemyslím, že by byl 2x dobrý nápad se nechat masírovat od někoho, kdo člověka může fyzicky přitahovat :-).

Když jsi zavítala do hlediště našeho či kteréhokoli jiného zimního stadionu, byl sex-appeal hráčů to první, co Tě na ledové ploše a v jejím okolí lákalo?
Úplná priorita to pro mě nikdy nebyla. Tou prioritou bylo kouknout na hokej. To, že ti hráči jsou ve svých výstrojích sexy, to bych spíše brala jako takový povedený bonus pro každou slečnu, která na ten hokej zavítá :-).

A stalo se Ti někdy, že bys tomu či onomu hráči držela pěsti více než jiným jen proto, že je Ti na první pohled na tom ledě sympatický?
Samozřejmě, to je jasné. Každý má svého oblíbence, kterému chtě nechtě fandí víc.574723_430675293645061_1622028213_n Jak taková slečna prožívá takovou tu tvrdost, kterou hokej obnáší? Jaké to je, vidět toho svého oblíbence v nehokejové poloze, třeba když utrpí zranění nebo svede nepěkně vyhlížející souboj?
No, pokud to není přímo partner té určité slečny nebo pokud nemá třeba nějak ošklivě zlomenou nohu, tak to člověk asi bere, k tomu sportu a k hokeji obzvlášť to tak nějak patří. Navíc, někdy může být takový souboj třeba i svým způsobem vzrušující :-).

Máš nějaké TOP oblíbené hráče, dle jejich vizáže, i mimo havířovský klub?
Jeden takový by se asi našel, je jím Tomáš Plekanec, pro mě TOP vše TOPů :-). Hezčí chlap na světě není :-).NH3d1f6b_plekanec Ty sama, měla jsi někdy za partnera hokejistu?
Ano, měla…

Každý hokejista se na ledě chce svým způsobem i líbit. Co bys poradila hráčům AZetu, aby byl na ně sexy pohled? Můžou nějakým fíglem udělat něco, čímž na fanynky zapůsobí?
Já myslím, že k sex-appealu, který mnohá fanynka ocení, bude bohatě stačit, když protihráče dobře přišpendlí na mantinel :-). Zbytek už se zařídí, když budou dobře hrát :-).

Děkujeme za rozhovor a přejeme mnoho sympatických chlapů a chlapců v dresu AZetu…
Není zač, rádo se stalo.

Příspěvek byl publikován v rubrice Rozhovor a jeho autorem je J.R. from B.K.. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.