TIPOVAČKA – 5. čtvrtfinále „Buď a nebo…“

Po čtyřech zápasech je série s Jihlavou výrazně na straně klubu z vysočiny a v pátém utkání mají mečbol a to ještě ke všemu na svém ledě. Havířovští se ale za své výkony nemusí stydět a určitá šance na návrat série do Havířova zde existuje.


Playoff je jiná soutěž. Ukazuje se to i v tipovačce, kdy během jednoho kola skočil caby1 z nuly na 25 bodů a má našlápnuto k vítězství. Druhého stabilního tipéra, kterého bych rád jmenoval, je Tomoro – trefil přesný počet diváků na prvním domácím zápase. Má u mě pivo, o které se může přihlásit na nejbližším domácím zápase AZetu.

Chlapci zajíždí na led Dukly, kde se jim v této sezoně podařilo vyhrát jen jednou. Jelikož již nemají co ztratit, dá se očekávat nástup a jednoznačně se budou chtít ujmout vedení co nejdříve. Jak to dopadne se dozvíme dnes od 17:30. Ať už budete na stadionu, u onlajnů či přenosu na Youtube, držte palce, fanděte, tlačte tam ty skákající puky očima! Nechceme přeci již konec sezony!

Tipujeme na střelce prvního AZeťácké branky, celkový stav a počet hostujících fanoušků v sektoru +-5. Příkladem budiž:

Kanko, 2:2, 45

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipovačka a jeho autorem je Admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.