Tipovačka 2020! Představujeme nového sponzora naší hry.

Čau, čau, ahoj. Je tady další zápas AZetu Havířov, což znamená mimo jiné skutečnost, že přinášíme další tipovačkový článek. Krom všeho tradičního, co naše články pravidelně nabízejí, dnes představujeme také nového sponzora naší soutěže, který věnoval hned dvě významné ceny, kterému za podporu našeho soutěžení velice děkujeme… No nic, přejděme k věci a pojďme tipovat. Základní část naší soutěže totiž už nebude mít dlouhého trvání. Pojďte hájit své náskoky nebo dohánět ztráty!

Jak do konce základní části?

Základní část naší soutěže byla prodloužena do konce ledna, čili čeká nás ještě 5 zápasů AZetu. Kdyby jich náš klub, třeba vlnou pandemie koronaviru, odehrál méně, budeme jich tipovat méně. Budeme tipovat tolik zápasů, kolik jich AZet v lednu odehraje.

V poslední lednový den bude tabulka po základní části uzavřena, 16 nejlepších tipérů postoupí do Play-off, které začne během měsíce února…

Tabulka?

Osmibodový náskok si na první pozici stále drží Razi96, další tipéry mezi sebou dělí bod. Raziho96 tak pronásledují Lajman, Veronika Ševčíková, Ondra088, david.pavl či Dom

Co dnes tipujeme?

Tipujeme přesný výsledek zápasu AZetu v Přerově a také 1, 0 nebo 2 zápasu Sokolov – Jihlava, kdy tento zápas nám vybral tipér Marťan, který v minulém kole tipl správně vše, co mohl. Tipl správně přesný výsledek utkání AZetu s Kladnem, které jsme vyhráli 1:0! Neuvěřitelné, fantastické!

Příklad tipu:
Přerov – AZ 2:1
Sokolov – Jihlava 0

Pozor na pokračující omezení!

Tipy 4:2, 3:2 a 3:1, které jste doposud vyčerpali do konce roku 2020, se ruší. Jelikož jsme s prodloužením základní části původně nepočítali, přicházíme s omezením, které naši hru více zatraktivní, novým.

!!! V následujících 9 zápasech AZetu může každý tipér použít pouze 2x výsledek 4:22x 3:2 a 2x 3:1 !!!

4:2 nemohou tipovat – 23…, Tomket, Lucka from J.Z., Pes Novák, Kokos, Marek Smelík, Andrea Bukovjanová
3:2 nemohou tipovat – PešekMarťanMRXzhitnik, Danny, cico1989, polmichal
3:1 nemůže tipovat – Pešek, PannTauTomula a Marek Smelík

Vítězové jednotlivých kol?

Dom – malá lahvička rumu Che Guevara + pivo nebo klobása na hokeji (domluveni na předávce).

Veronika Ševčíková – „placatka“ domácí 50% slivovice (předáno).

Veronika Ševčíková – 2 donuty Jacob´s donuts (předáno)

Veronika Ševčíková – 4x pivo Heineken (předáno)

BradkaRBH – poukázka na 2 ks donutů v Jacob´s donuts (předáno).

Abdul – poukázka do bistra Dragon v hodnotě 110 Kč (předáno).

Misanike – rybízové víno zn. Frizante (domluveno)

Razi96 – láhev vína Modrý Portugal (domluveno)

MatyAZ – 2 roušky z dílny fanoušků, dva vánoční perníčky, útrata ve vánočním městečku na havířovském náměstí za 100 Kč! (předáno)

Host DC – marihuanová mas (předáno)

Stále bychom byli rádi, kdyby se nám o svou výhru přihlásil Razi96, vyhrál láhev whisky Grants.
Ozvat se nám může také Marťan, který, jak bylo psáno výše, vyhrál láhev čokoládové likéru. I jemu cenu rádi předáme.
V neposlední řadě je vítězem kola Honza J., který vyhrál v dodatečném rozstřelu 36 tipérů, kdy svým tipem byl časem nejblíže první vstřelené brance v utkání AZetu proti Kladnu. Honza J. si za 100 Kč může vsadit na extraligového šampiona. 

Všem blahopřejeme!

Které výhry dlužíme předat?

Martin Čmiel – ručník Boston Bruins Play-off

Martinu Čmielovi se moc omlouváme, chtěli jsme si teď od Tipovačky na chvíli odpočinout. Nyní se opět vrhneme do práce, ceny budou v brzké dobře předány. Děkujeme za pochopení.

O co hrajeme dnes?

Dr. Screen je novým sponzorem naší soutěže, cena pro vítěze dnešního kola je právě od této nově fungující havířovské firmy, která působí v objektu Terasy na Podlesí, kde si kdokoli z Vás může nechat za skvělou cenu opravit svůj poškozený telefon… Vítěz dnešního kola obdrží poukázku v hodnotě 500 Kč. 

https://www.instagram.com/dr._screen/

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipovačka a jeho autorem je J.R. from B.K.. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.