Tipovačka 2020! Tipovaný zápas AZetu si dnes vybereš!

Ahoj tipéři, dnešní tipované kolo bude malinko jiné, blíží se nám finiš naší soutěže a tak vám dáme možnost trochu taktizovat, vyčkávat. Dnes si poprvé v letošním ročníku naší soutěže vyberete, který zápas AZetu chcete tipovat a který ne. Budeme tipovat jen jeden ze dvou možných, konec základní části malinko odložíme, abychom stihli připravit článek před posledním tipovaným kolem, které tak bude až ve středu 3. února. Jak říkáme – je to proto, abychom nyní nemuseli dělat dvoukolo a aby před posledním tipovaným zápasem AZetu byla jasná a zřetelná tabulka…

Jak do konce základní části?

Základní část naší soutěže byla prodloužena do konce ledna, čili čekají nás ještě 2 zápasy AZetu. Ten první si vybereš sám, vybereš si, zda tipneš čtvrteční nebo páteční zápas, ten druhý – ABYCHOM STIHLI PŘINÉST TABULKU PŘED POSLEDNÍM KOLEM – budeme tipovat ve středu 3.2.!

Pozor, pokud po základní části budou mít tipéři na jakémkoli místě od 1. do 16. stejný bodový zisk, rozhodne dodatečný tipovaný rozstřel, aby do Play-off šlo opravdu jen 16 nejlepších, každý ze své jedné startovací pozici. O jedno místo se nemohou dělit dva tipéři. 

Tabulka?

Je už rozhodnuto o třech nejlepších? Budou se o báječné výhry dělit Razi96, Veronika Ševčíková a Dom? Jejich náskok je solidní uvidíme! Ještě o kus víc dramatický pak asi bude boj o elitní šestnáctku, na kterou si může dělat nároky stále ještě dost tipérů, kteří jsou aktuálně mimo ni. Zabojujte!

Co dnes tipujeme?

Pozor! Tím, že AZet hraje ve čtvrtek i v pátek, dáváme ti na výběr, můžeš taktizovat. Tipujeme přesný výsledek po 60 minutách zápasu AZetu v Kolíně nebo v Litoměřicích, je na Tobě, který budeš tipovat! Tipuj však do začátku toho daného utkání, které tipuješ.

Tipujeme také 1, 0 nebo 2 těchto dvou SOBOTNÍCH utkání: Třebíč – Vrchlabí a Jihlava – Kladno. Zápas Jihlava vs. Kladno vybral MatyAZ, druhý zápas jsme vybrali losem, protože david.pavl své možnosti vybrat utkání nevyužil. Tyto dva sobotní zápasy můžete tipovat až do jejich sobotních začátků…

Příklad tipu:
Kolín – AZ 3:3 nebo Litoměřice – AZ 5:4
Třebíč – Vrchlabí 2
Jihlava – Kladno 0

POZOR, máme tady ještě rozstřel o vítěze minulého kola! Do rozstřelu postupují cico1989, MRX a KuKa, hrají o kilovku výborných gumových bonbónů, tyto tři tipéry prosíme, aby kromě svých klasických tipů zkusili tipovat, kolik dá AZet Havířov branek v součtu dvou zápasů – v Kolíně a v Litoměřicích (oba zápasy se počítají po 60 minutách hry)

Pozor na pokračující omezení!

Pozor, jen 2x můžeš uvést nejčastější tipy – 4:2, 3:2 a 3:1. 

Podívej se na přiloženou fotografii, které tipy už jsi vyčerpal a do konce základní části je nemůžeš uvést. Na něco takového doplatil tipér MRX, který v utkání Slavia vs. AZ tipoval 3:2, však šlo už o jeho třetí tento tip a tak mu 3 body za výhru Sešívaných nebyly přičteny, díky tomu nevyhrál tipované kolo…

Vítězové jednotlivých kol?

Dom – malá lahvička rumu Che Guevara + pivo nebo klobása na hokeji (domluveni na předávce).

Veronika Ševčíková – „placatka“ domácí 50% slivovice (předáno).

Veronika Ševčíková – 2 donuty Jacob´s donuts (předáno)

Veronika Ševčíková – 4x pivo Heineken (předáno)

BradkaRBH – poukázka na 2 ks donutů v Jacob´s donuts (předáno).

Abdul – poukázka do bistra Dragon v hodnotě 110 Kč (předáno).

Misanike – rybízové víno zn. Frizante (domluveno)

Razi96 – láhev vína Modrý Portugal (domluveno)

MatyAZ – 2 roušky z dílny fanoušků, dva vánoční perníčky, útrata ve vánočním městečku na havířovském náměstí za 100 Kč! (předáno)

Host DC – marihuanová mast (předáno)

Razi96 – láhev whisky Grants (domluveni na předávce)

Marťan – láhev čokoládové likéru (domluveno)

Honza J. – sázka v hodnotě 100 Kč na mistra Extraligy (předáno)

Martin Čmiel – ručník Boston Bruins Play-off (předáno)

O co hrajeme dnes?

Rozstřel o vítěze předminulého kola vyhrál Tomula, má nárok na poukázku od firmy Dr. Screen v hodnotě 500 Kč na opravu mobilního telefonu. Tomula se nám může ozvat, cenu rádi předáme. 

Vítěz dnešního kola, které se skládá ze tří zápasů – vybraného AZeťáckého a dvou sobotních, si odnese nádhernou cenu. Jeden litr výborné polské vodky na original stojanu, s originál rukojetí. Vodka pro fajnšmekry má 40%,jedná se opravdu o jak unikátní láhev, tak i unikátní alkohol.

Finální verze cen pro ty celkově nejlepší?

Opět upravujeme, lépe řečeno rozšiřujeme, sortiment cen pro ty nejlepší. Pozorně se podívej, o jaké ceny hrajeme!

Základní část:

Po základní části si tři vítězové budou ceny vybírat sami. Z celkového balíku cen bude nejdříve vybírat ten první, poté druhý, pak třetí, pak zase první a tak dále, dokud nebudou ceny rozebrány.

Pro nejlepší tři tipéry základní části nabízíme tyto ceny:

 • nákup v hodnotě 1 000,- v albrechtickém obchodu Ami – možnost nakoupit potraviny, alkohol, cigarety, drogerii…
 • 2 kg domácích klobás (v hodnotě cca 460 Kč)
 • 1 kg domácích klobás (v hodnotě cca 240 Kč)
 • láhev 1 l. DOMÁCÍ 50% SLIVOVICE
 • láhev 0.7 l. JAGERMEISTER
 • láhev 0.5 l. RUM REPUBLICA
 • 5 kg gumových bonbónů Pedro
 • 3 kg gumových bonbónů Pedro
 • 1 kg gumových bonbónů Pedro
 • knihy (vesměs autobiografie sportovců, ale lze zařídit i jiný žánr) v hodnotě 2 000 Kč
 • knihy v hodnotě 1 000 Kč
 • 2x vstup zdarma na hudební akci do klubu Stolárna + 2x konzumace ve Stolárně za 200 Kč.
 • poukázka do Sportisima v hodnotě 500 Kč.
 • poukázka ve výši 500 Kč do obchodu Dr. Screen
 • podepsaná fotografie Davida Pastrňáka

Mezi 3 nejlepší tipéry se tak rozdělí těchto 15 úžasných cen, čili každý tipér si přijde na 5 cen! 

Play-off:

Vítěz Play-off, vítěz pavouka pro 16 nejlepších hráčů po základní části (kdy ten lepší po základní části bude v duelu vždy mírně zvýhodněn), bere 1 000 Kč v hotovosti, tričko Boston Bruins #88 PASTRNAK, pohár, poražený finalista se může radost z poukázky do Sportisima v hodnotě 200 Kč, dvou lahví kvalitního alkoholu a podepsané fotografie Davida Pastrňáka.

Pozor, originál věnované a podepsané triko Davidem je velikosti spíše S, padne na dítě, ať už kluka nebo holku. 

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipovačka a jeho autorem je J.R. from B.K.. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.