Vykoupíme dres s číslem #26 a přispějeme dětem z AZetu?

Ahoj fanoušci. Z hecu, částečně srandy a šprýmu, vznikla akce několika z nás – fanoušků, kteří na tribunách havířovské haly strávili už řadu let a krom borců současných si pamatují i ty, kteří dres AZetu potili v minulosti. Pamatují si většinu odchovanců, střelců, brankářů či dalo by se říct klubových legend, které zde strávily nějaký ten pátek.

Jednou ze zmíněných legend, jejíž dres by jednoho dne měl viset pod stropem haly, je bezesporu Jirka Krisl, kterého má každý z fanoušků zafixovaného s číslem #26. V novodobém AZetu zde s touto číslicí na zádech odehrál hned 8 sezón, kdy v sedmi z nich byl kapitánem týmu.

Číslovku #26 si po odchodu Jirky do Frýdku-Místku, potažmo Přerova, vzal příchozí Radek Veselý, odehrál s ní dvě sezóny, po jednoroční anabázi v Třinci/Frýdku-Místku se do Havířova vrací, čili nabízí se, že by se šestadvacítkou na zádech zřejmě rád začal sovu třetí havířovskou sezónu. 

Parta fanoušků chce Radku Veselému nabídnout kompromis, vlastně poděkování. Začalo to tisícovkou jednoho z nich, který slíbil, že ji dá Radkovi, pokud si pro novou sezónu zvolí jiné číslo než #26. Proč? Aby dvacetšestka byla co nejvíce spjata s bývalým kapitánem. Pokračovalo to pětistovkou dalšího, který se z hecu připojil, následovali další a další, rozjetý vlak už nebylo možné zastavit…

Aktuálně je mezi fanoušky vybráno 5 489,- !!! 

Nabízíme Radku Veselému, pokud si obleče jiné číslo než #26, a pokud zároveň zůstane toto číslo neobsazeno, předání „děkovného“ ve výši 2 626 Kč. Za to, že udělá vstřícné gesto. Jak s těmito penězi naloží je pouze a jen jeho věc. 

Co se zbytkem peněz? 

Rozhodli jsme se, že každou vybranou korunu nad cifru 2 626,- věnujeme malým AZeťákům! Vybereme si jeden mládežnický tým, oslovíme jeho trenéry a dětem koupíme to, co nám trenéři doporučí, to, co jim pomůže v rozvoji jejich hokejové kariéry. Aktuálně tedy máme vybráno 2 863 Kč na malé AZeťáky. 

5 489 Kč celkem
2 626 Kč Radek Veselý
2 863 Kč malí AZeťáci

Přispěješ na vykoupení dresu #26, potažmo na AZeťácké prcky, i Ty? 

Přispět můžeš okamžitě, zasláním jakékoli finanční částky na náš fanouškoský účet:
2901662270/2010

Přispívat je možno do pondělí 10. května. Právě v pondělí pak Radkovi předložíme naši nabídku a je pouze na něm, jak se rozhodne. Pokud ji nepřijme, nic se neděje, jedeme dál, veškeré peníze budou vráceny těm, kteří se rozhodli přispět, každému budou do koruny zaslány zpět na jeho účet. Pokud Radek Veselý naši nabídku přijme, ihned se s ním domluvíme na předávní peněz (podmínkou je, aby číslo #26 zůstalo neobsazeno, nejde nám o to, aby jej neoblékal Radek, ale prostě nikdo jiný, stejně jako do budoucna číslo #10), ihned budeme kontaktovat trenéry havířovské mládeže a začneme řešit příspěvek mládeži.

Je na každém, zda přispěje padesátikorunou nebo pětistovkou, každá koruna potěší mladé naděje havířovského hokeje. 

P.S. Tahle akce není v žádném případě namířena proti Radku Veselému, který číslo #26 nosil naposledy, tahle nabídka by vznikla, kdyby dres po Jirkovi Krislovi oblékal kdokoli jiný. Ba naopak, tahle akce má mimo jiné za cíl i přispět Radkovi, aby si třeba koupil něco pěkného, abychom mu dali najevo naše díky, že se vzdal svého oblíbeného čísla, tahle akce má za cíl budovat v nás havířovsko-AZeťácký patriotismus, v neposlední řadě pak pomoci těm, kteří jednou bude kráčet ve šlépějích nejen Jirky Krisla, ale třeba i tolikrát zmiňovaného Radka Veselého…

Děkujeme za každý Váš příspěvek. Ještě jednou pro zopakování – pokud se akce nevydaří, bude každému jeho příspěvek v plné výši vrácen zpět na jeho účet! Ale prostě to zkusíme, za to nic nedáme. 

Příspěvek byl publikován v rubrice Info a jeho autorem je J.R. from B.K.. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.