Tipovačka 2020! Dnes dvoukolo o láhev dobrého alkoholu…

Ahoj ahoj. Minule jsme zahájili po vánoční a novoroční přestávce, dnes v Tipovačce pokračujeme. A jelikož se 1. liga hraje i v pondělí, budeme dnes tipovat hned 4 utkání (dvě pondělní můžeš klidně tipovat až v pondělí), budeme hrát už známé dvoukolo, jehož vítěz si od nás odnese pěknou cenu. Jdeme na to!

Jak do konce základní části?

Základní část naší soutěže byla prodloužena do konce ledna, čili čeká nás ještě 9 zápasů AZetu. Kdyby jich náš klub, třeba vlnou pandemie koronaviru, odehrál méně, budeme jich tipovat méně. Budeme tipovat tolik zápasů, kolik jich AZet v lednu odehraje.

V poslední lednový den bude tabulka po základní části uzavřena, 16 nejlepších tipérů postoupí do Play-off, které začne během měsíce února…

Tabulka?

V tabulce máme změnu na prvním místě, Ondra088 musel své umístění přepustit tipérovi Razi96, který už letos pocit, být na stupni nejvyšším, ochutnal, tak uvidíme, jak dlouho mu toto privilegium vydrží tentokrát. Na pozici číslo 3 je pak Veronika Ševčíková, která se letos už 3x těšila z vítězství v kole…

Co dnes tipujeme?

Tipujeme přesný výsledek zápasu AZetu se Šumperkem a také 1, 0 nebo 2 zápasu Přerov vs. Kladno, kdy tento zápas nám vybral tipér Host DC, jeden z aspirantů na vítěze minulého kola a současně tipér, který se tabulkou dere nahoru, tipujeme také pondělní zápasy – přesný výsledek zápasu AZ vs. Třebíč a 1, 0 nebo 2 utkání Vrchlabí vs. Vsetín, které vybral Kokos, další úspěšný tipér z minulého kola.

Pozor, Host DC, Kokos a Autonomo soutěží o vítěze minulého kola a odměnu v podobě domácí marihuanové masti, tyto tři tipéry prosíme, ať tipnou, kolik branek vstřelí AZet v sobotním a pondělním utkání dohromady!

Příklad tipu:
AZ – Šumperk 11:2
Přerov – Kladno 0
AZ-Třebíč 0:2
Vrchlabí-Vsetín 1

Pozor na pokračující omezení!

Tipy 4:2, 3:2 a 3:1, které jste doposud vyčerpali do konce roku 2020, se ruší. Jelikož jsme s prodloužením základní části původně nepočítali, přicházíme s omezením, které naši hru více zatraktivní, novým.

!!! V následujících 9 zápasech AZetu může každý tipér použít pouze 2x výsledek 4:22x 3:2 a 2x 3:1 !!!

Vítězové jednotlivých kol?

Dom – malá lahvička rumu Che Guevara + pivo nebo klobása na hokeji (domluveni na předávce).

Veronika Ševčíková – „placatka“ domácí 50% slivovice (předáno).

BradkaRBH – poukázka na 2 ks donutů v Jacob´s donuts (předáno).

Abdul – poukázka do bistra Dragon v hodnotě 110 Kč (předáno).

Misanike – rybízové víno zn. Frizante (domluveno)

Razi96 – láhev vína Modrý Portugal (domluveno)

MatyAZ – 2 roušky z dílny fanoušků, dva vánoční perníčky, útrata ve vánočním městečku na havířovském náměstí za 100 Kč!

Které výhry dlužíme předat?

Martin Čmiel – ručník Boston Bruins Play-off

Veronika Ševčíková – 2 donuty Jacob´s donuts a 4x pivo Heineken

Dvě úspěšným tipérům se omlouváme, chtěli jsme si teď od Tipovačky na chvíli odpočinout. Nyní se opět vrhneme do práce, ceny budou v brzké dobře předány. Děkujeme za pochopení.

O co hrajeme dnes?

Vítěz dnešního kola se může těšit na láhev whisky Grants! Pokud někdo tipne správně vítěze všech čtyř tipovaných zápasů, vyhrává navíc bonus 200 Kč (vyhraje jej pouze jeden tipující)

Mnoho zdaru ve hře, buďte zdraví!

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipovačka a jeho autorem je J.R. from B.K.. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.