Tipovačka 2020! Rozstřel o některá umístění před Play-off.

Ahoj tipéři, základní část je prakticky u konce, jména některých z vás, kteří se mohou těšit na parádní ceny, jsou známa. Však nikoli jména všech. I proto přinášíme dnešní článek, abychom rozhodli o pořadí na těch místech, na kterých jsou nyní 2 a více tipéři se stejným počtem bodů…

Tabulka:

Tabulka je uzavřená, finální, bodové počty se měnit nebudou, dnes jde jen o to, aby se o žádné umístění v TOP 16 nedělili dva tipéři. Mrkněte na tabulku, Razi96 a Veronika Ševčíková už mohou pokukovat po cenách pro celkově nejlepší, leč ceny začneme rozdávat až ve chvíli, kdy bude známo i to, kdo obsadil třetí místo…

Zkontrolujte si prosím své bodové zisky, zda vše sedí, tak jak má. I my jsme totiž jenom lidi a při vyhodnocení můžeme udělat chybu. Díky za pochopení.

Dělené pozice:

Rozstřel bude především o 3. místo (Dom a Ondra088), o 6. (cico1989 a Host DC), o 11. (Kamchatka a Mike), o 13. (Honza J. a misanike) a o 16. (Jana Josiekovápaní Hejdová a Martin Čmiel).

Rozstřel také proběhne o vítěze minulého kola, o toho tipéra, který získá nárok na 4 ks sladkých čtvrtkilových donutů od společnosti Jacob´s donus. Všichni tito do rozstřelu postupují!

Danny, Dom, Gati07, Host DC, Jana Josieková, Jazda, Josevolley, Kamchatka, Krečik, Lucka from J.Z., Martin Čmiel, MatyAZ, Mike, MJ, Ondra088, Paní Hejdová, PannTau, Polmichal, Rajny, Ray Bourque, Tomket a Veronika Ševčíková

Dnešní rozstřely:

Dom a Ondra088: tipujte přesný výsledek AZetu v Porubě po 60 minutách, tipujte také 1, 0 nebo 2 zápasů Třebíč vs. Přerov a Prostějov vs. Vrchlabí.

Příklad tipu:
Poruba – AZ 4:1
Třebíč – Přerov 1
Prostějov – Vrchlabí 0

cico1989 a HostDC, Kamchatka a Mike, Honza J. a misanike: Tipujte, ve které minutě utkání vstřelí Poruba první gól AZetu.

Jana Josieková, Paní Hejdová a Martin Čmiel: Tipujte přesný výsledek zápasu Poruba vs. AZ a přesný výsledek zápasu Jihlava vs. Vsetín.

Danny, Dom, Gati07, Host DC, Jana Josieková, Jazda, Josevolley, Kamchatka, Krečik, Lucka from J.Z., Martin Čmiel, MatyAZ, Mike, MJ, Ondra088, Paní Hejdová, PannTau, Polmichal, Rajny, Ray Bourque, Tomket a Veronika Ševčíková: Tipujte přesný počet střel AZetu Havířov na branku Poruby.

Vítěz předminulého kola:

Vítězem předminulého kola se stal tipér Josevolley, může se tak těšit na jeden litr polské vodky v krásné ozdobné lahvi.

Josevolley nám může napsat, SMS, WhatsApp, mail či jiné vymoženosti a my se na předání výhry rádi domluvíme.

Stejně tak nás může kontaktovat Tomula, který vyhrál poukázku do obchodu Dr. Screen, který se zabývá opravou mobilů, v hodnotě 500 Kč, no a v neposlední řadě také MRX, ten pro změnu vyhrál kilovku bonbónů…

brumm.kreisel@seznam.cz

Předávka cen pro nejlepší?

Už nyní víme, že základní část Tipovačky vyhrál Razi96, na druhém místě skončila Veronika Ševčíková, o bronzovém stupínku se rozhodne. A právě po tomto rozhodnutí budeme 3 nejlepší kontaktovat, ti si budou rozdělovat své zasloužené ceny…

Po základní části si tři vítězové budou ceny vybírat sami. Z celkového balíku cen bude nejdříve vybírat ten první, poté druhý, pak třetí, pak zase první a tak dále, dokud nebudou ceny rozebrány.

Pro nejlepší tři tipéry základní části nabízíme tyto ceny:

 • nákup v hodnotě 1 000,- v albrechtickém obchodu Ami – možnost nakoupit potraviny, alkohol, cigarety, drogerii…
 • 2 kg domácích klobás (v hodnotě cca 460 Kč)
 • 1 kg domácích klobás (v hodnotě cca 240 Kč)
 • láhev 1 l. DOMÁCÍ 50% SLIVOVICE
 • láhev 0.7 l. JAGERMEISTER
 • láhev 0.5 l. RUM REPUBLICA
 • 5 kg gumových bonbónů Pedro
 • 3 kg gumových bonbónů Pedro
 • 1 kg gumových bonbónů Pedro
 • knihy (vesměs autobiografie sportovců, ale lze zařídit i jiný žánr) v hodnotě 2 000 Kč
 • knihy v hodnotě 1 000 Kč
 • 2x vstup zdarma na hudební akci do klubu Stolárna + 2x konzumace ve Stolárně za 200 Kč.
 • poukázka do Sportisima v hodnotě 500 Kč.
 • poukázka ve výši 500 Kč do obchodu Dr. Screen
 • podepsaná fotografie Davida Pastrňáka

Play-off Tipovačky!

Doufáme, že dnešní rozstřely určí pořadí na 1. až 16. místě. Pakliže ano, tak v příštím článku vás už budeme informovat o začátku a průběhu Play-off. To už bude pouze pro 16 nejlepších. Kdy jeho vítěz se může těšit na 1000 Kč, podepsané tričko Davida Pastrňáka či pohár se štítkem pro celkového vítěze Tipovačky 2020.

Tipovačka i na jaře?

Se startem extraligového Play-off přineseme další Tipovačku, ta bude pro opravdové hokejové fajnšmekry a odborníky, ti nejlepší se budou radovat z mnoha pěkných cen, tou nejzajímavější bude POUKÁZKA V HODNOTĚ 1000 KČ DO OBCHODU SPORTISIMO! Generálním sponzorem Tipovačky bude Pizzeria Max, se kterou jsme se včera, u „budějovického stolu“, domluvili na sponzoringu, Tipovačka tak ponese název Pizzeria Max Tipovačka Play-off ELH :-). Soutěž začne těsně před koncem základní části Extraligy. Sledujte v té době náš web, nic podstatného vám neunikne…

„Pizzeria Max – místo nevšedních zážitků, chutí a emocí…“

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipovačka a jeho autorem je J.R. from B.K.. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.