Tipovačka 2020! Začátek Play-off!

Přinášíme první článek k Play-off Tipovačky 2020, právě dnes startuje vyřazovací část, kdy mezi šestnáctkou nejlepších po základní části se rozhodne o celkovém vítězi, který se může těšit na zajímavé ceny. Dnešnímu článku nechť věnují svou pozornost také Razi96, Veronika Ševčíková a Ondra088, kteří se po základní části umístili na prvních třech pozicích a budou se rozhodovat, jaké ceny si vybrat. Posléze si je i rozdělí a budou jim předány. No nic, tolik úvodem, nyní hurá k věci…

Osmifinále Play-off!

Je tady první kolo letošního Play-off, je tady osmifinále, kdy se střetne 8 dvojic. První po základní části s tím šestnáctým, druhý proti patnáctému apod. Asi je každému jasné, že postoupí 8 nejlepších do čtvrtfinále, které bude probíhat ve stejném duchu…

Osmifinálové dvojice:

Razi96 vs. Jana Josieková

Veronika Ševčíková vs. Honza J.

Ondra088 vs. misanike

Dom vs. Mike

Lajman vs. Kamchatka

Host DC vs. 23

cico1989 vs. MatyAZ

Jazda vs. david.pavl

Co dnes budete tipovat? Každý z vás tipněte 1, 0 nebo 2 u všech 9 zápasů středečního kola Chance ligy. Postupuje ten, kdo z dvojice v duelu tipne správně větší počet utkání. Pokud oba tipéři uhodnou stejný počet zápasů? Jak jsme avizovali – rozhoduje, kdo na tom byl po základní části lépe, v takovém případě bude postupovat „domácí tým“, tedy ten tipér, který je v duelu zapsán jako první… Pozor, jedenkrát můžeš použít dvojtip, čili u jednoho z utkání můžeš tipovat 10 nebo 02!

Pozor, tipujeme tajně. Tak, aby soupeř neznal Tvé tipy a nemohl se jimi řídit. Až poté, kdy nám přijdou tipy od obou hráčů v duelu, budou tipy zveřejněny zde v komentáře k článku, tak, abyste věděli, čemu a komu držet palce, abyste svého soka porazili :-). Čili čím dříve oba natipují, tím dříve se vzájemně dozví své tipy.

Které zápasy tipujeme?

PřerovFrýdek-Místek

VrchlabíBenátky

LitoměřicePoruba

AZ HavířovJihlava

VsetínTřebíč

KolínSlavia

KladnoProstějov

ŠumperkÚstí nad Labem

Sokolov – Kadaň

Kam tipovat? 

Přinášíme několik možností, kam své tipy psát:

 • SMS na číslo 732 371 135
 • WhatsApp na stejné číslo
 • mail brumm.kreisel@seznam.cz
 • Messenger uživatele John Ross

Jak jsme zmínili, abys měl přehled, čemu v daném kole „fandit“, tak, abys svého protivníka porazil, tipy zveřejníme hned, jak natipují oba účastníci duelu. NETIPUJTE PROSÍM VEŘEJNĚ!

Rozstřel o vítěze minulého kola:

V posledním kole základní části proběhl rozstřel o vítěze 4 sladkých donutů Jacob´s donuts. Dva tipéři se dostali do dnešního finálního rozstřelu. Jsou jimi Rajny a Danny.

Rajny, Danny, i vy dva prosím tipněte 1, 0 nebo 2 devíti zápasů středečního kola (jedenkrát můžeš použít dvojtip!), k tomu tipněte navíc i to, kolik gólů padne ve středečním utkání AZetu po 60 minutách. I vy tipujte tajně. Vítězem kola a čtyř donutů bude ten, kdo tipne správně více zápasů v kole, pokud bude stav vyrovnaný, rozhodne to, kdo bude blíže se svým tipem počtu gólů v utkání AZetu. Díky.

Nevyzvednuté ceny:

Opět vyzýváme ty, kteří se ještě nepřihlásili o své ceny, aby tak učinili a my jim mohli ceny předat, stejně tak ty, kteří mají předávku domluvenu, ale zatím jsme nenašli termín.

Potřebujeme ceny předat, posledním možným dnem, kdy si je vyzvednout, je 28.2., každý, kdo má o svou cenu zájem, nechť napíše na mail brumm.kreisel@seznam.cz, navrhne čas a místo předávky. Konkrétní čas, konkrétní místo. Domluvíme se. Pokud takový návrh neobdržíme, cena propadne a bude zařazena do dalšího soutěžení. Díky za pochopení.

Ceny pro první tři po základní části:

Základní část vyhrál Razi96, druhá byla Veronika Ševčíková, třetí pak díky úspěšnému rozstřelu Ondra088. Tito tři tipéři si mezi sebe rozdělí těchto 15 cen. Jakým klíčem bude dělení probíhat? Jako první si jakoukoli z těchto cen bude vybírat Razi96, jako druhá Veronika Ševčíková, jako třetí Ondra088, čtvrtou cenu si opět vybere Razi96, potom Veronika Ševčíková, Ondra088, pak zase Razi96 a takto neustále dokola, než budou všechny ceny rozebrány…

Zde je seznam nabízených cen:

 • nákup v hodnotě 1 000,- v albrechtickém obchodu Ami – možnost nakoupit potraviny, alkohol, cigarety, drogerii…
 • 2 kg domácích klobás (v hodnotě cca 460 Kč)
 • 1 kg domácích klobás (v hodnotě cca 240 Kč)
 • láhev 1 l. DOMÁCÍ 50% SLIVOVICE
 • láhev 0.7 l. JAGERMEISTER
 • láhev 0.5 l. RUM REPUBLICA
 • 5 kg gumových bonbónů Pedro
 • 3 kg gumových bonbónů Pedro
 • 1 kg gumových bonbónů Pedro
 • knihy (vesměs autobiografie sportovců, ale lze zařídit i jiný žánr) v hodnotě 2 000 Kč
 • knihy v hodnotě 1 000 Kč
 • 2x vstup zdarma na hudební akci do klubu Stolárna + 2x konzumace ve Stolárně za 200 Kč.
 • poukázka do Sportisima v hodnotě 500 Kč.
 • poukázka ve výši 500 Kč do obchodu Dr. Screen
 • podepsaná fotografie Davida Pastrňáka

Prosíme všechny tři tipéry, aby už začali přemýšlet nad svou volbou, ta začne příštím tipovačkovým článkem. Příštímu článku proto věnujte svou velkou pozornost. Díky.

A Play-off Tipovačky?

Vítěz se může těšit na 1000 Kč, podepsané tričko Davida Pastrňáka či pohár se štítkem pro celkového vítěze Tipovačky 2020. Poražený finalista se může radost z poukázky do Sportisima v hodnotě 200 Kč, dvou lahví kvalitního alkoholu a podepsané fotografie Davida Pastrňáka.

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipovačka a jeho autorem je J.R. from B.K.. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.