Tipovačka 2020! Pokračujeme druhým kolem.

I přesto, že náš klub, jeho A tým, upadl do karantény a nejbližší 4 zápasy nesehraje, nebo tedy sehraje později, v náhradních termínech, pokračujeme v naší tipovací soutěži. Alespoň tedy dneškem, právě po dnešním kole se rozhodneme, jak dál. Zda tipovat stále, byť bez zápasů AZetu, nebo s tipováním počkat, až se trojbarevní vrátí zpátky do hry…

 

Nicméně zůstaňte naší Tipovačce věrní, protože už brzy si zahrajeme o ceny, které k nám dorazily podepsané z amerického Bostonu! Věříme, že právě tyhle ceny budou pro vás velkým lákadlem a tak už nyní přemýšlíme, v jaké fázi soutěže je do „osudí“ zařadit… Nyní se ale už věnujme sobotnímu kolu, přečtěte si, co tipovat, jak tipovat, o co dnes hrajeme.  

Pořadí k dnešnímu dni?
Hned na úvod se podívejme na pořadí po minulém, prvním kole. Do tipování se vás zapojilo 66, devítka tipérů si připsala 6 bodů a dělí se tak o první pozici…

Co dnes tipujeme?

Pokud jsi tipoval minule, tak:
Vyber si jakékoli dva zápasy z níže nabízených a tipni 1, 0 nebo 2 po šedesáti minutách hry (pozor, pokud nehraje AZet, tak netipujeme přesný výsledek).

Pokud jsi minule netipoval a dnes začínáš, tak:
Vyber si jakékoli dva zápasy z níže nabízených a tipni 1, 0 nebo 2 po šedesáti minutách hry (pozor, pokud nehraje AZet, tak netipujeme přesný výsledek).
A další velká novinka, letos (pouze dnes, jindy už šanci mít nebudeš) tipujeme tzv. oblíbené hráče! Oč jde? Nabízíme Ti několik hráčů. Z obránců to jsou Bořuta, Chroboček, Lytvynov a Rašner, z útočníků pak Adamský, Bednář, Doktor, Procházka, Fridrich, Seman, Szturc. Ty si vyber jednoho obránce a jednoho útočníka a dnes natipuj, kolik Tví hráči budou mít celkově kanadských bodů a celkově +/- bodů v době, kdy AZet bude mít odehráno 18 zápasů, nejpozději však 5. prosince (kdyby jich měl v té době odehráno třeba 15). Zdá se Ti to složité? Ale jdi Ty…

Dneska Tvůj tip bude vypadat, v tomto směru, třeba takto:
Bořuta po 18 zápasech AZetu: 14 bodů a +7
Seman po 18 zápasech AZetu: 20 bodů a -1

Do 18. odehraného zápasu AZetu, nejpozději do 5.12., pak budeš a napětím sledovat své dva vybrané hráče. O kolik bodů se bude Tvůj tip od reality lišit, tolik bodů od svého aktuálního celkového skóre budeš odečítat! Plus odečteš 4 body za pozdní start do soutěže. 

Příklad? Bořuta bude mít 12 bodů (Ty jsi tipoval 14, odečítáš 2 body od svého skóre), bude mít +7 (neodečítáš nic, +7 jsi tipoval). Seman bude mít 7 bodů (odečítáš 13) a +8 (čili odečítáš 9). Celkově za Bořutu a Semana (kdy můžeš si ale určit i jiné hráče z nabízených) odečítáš -24 bodů + další čtyři body za pozdní start. Čili pokud jsi jich v té době měl třeba 30, rázem budeš 5. prosince na dvou bodech. Ten, kdo dnes své hráče nenatipuje, odečte tolik, kolik bude odečítat ten nejhorší hráč v tomto směru! Pozor, maximálně může jeden hráč odečítat 30 bodů, více ne!

Dnes nabízené zápasy (vyber si své dva):
Kadaň – Benátky
Vrchlabí – Litoměřice
Přerov – Poruba
Sokolov – Prostějov

A nezapomeňte, minule jsme to zmiňovali – letos omezujeme počet nejtradičnějších tipů! V základní části můžeš pouze 3x tipovat výsledek 4:2 (nebo 2:4), 3x výsledek 3:2 (nebo 2:3) a 3x výsledek 3:1 (nebo 1:3). Někteří si první náboj už minule vystřelili, buďte obezřetní :-). 

Jak Tvůj tip dnes bude například vypadat? 
Přerov – Poruba 1
Sokolov – Prostějov 0

Jak Tvůj tip bude vypadat, pokud jsi netipoval minule?
Přerov – Poruba 1
Sokolov – Prostějov 0
Rašner 9 bodů a +3
Szturc 26 bodů a +9

Bodování dnešních zápasů:
Pokud uhádneš vítěze utkání, získáváš 3 body, pokud tipneš a trefíš remízu, máš body 4!

Vítězství v dnešním kole?
Ten, kdo v dnešním kole zaznamená nejvíce bodů a stane se vítězem, může se těšit na věcné ceny! Dnes nabízíme rovnou dvě.
Malá lahvička rumu Che Guevara + klobása nebo pivo ZDARMA na nejbližším domácím utkání AZetu!

Důležité dodatky!
Prosíme tyto tipéry – MatuszJosevolleyRadaS a Razi96 kteří minule tipovali hráče, které náš seznam nenabízel (vesměs Marunu, jen Matusz pak do obrany tipoval hráče Adámka, který hraje za Frýdek-Místek) aby dnes svého útočníka (u tipéra Matusze pak obránce) natipovali znovu. 

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipovačka a jeho autorem je J.R. from B.K.. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.